Opinie o Nas

Urządzenia wielofunkcyjne laserowe kolorowe

Catalog

Włączone filtry:
Format
Automatyczny druk dwustronny
Kopiowanie dwustronne
Ethernet (LAN)
Wireless (WiFi)

Urządzenia wielofunkcyjne laserowe kolorowe

Urządzenia wielofunkcyjne laserowe kolorowe Jest 273 produktów.

per page
Pokazuje 1 - 30 z 273 elementów

Urządzenia wielofunkcyjne laserowe kolorowe są niezwykle istotnym narzędziem pracy w nowoczesnych przedsiębiorstwach, gdzie służą do druku i kopiowania dokumentów czy też przesyłania faksów. Współczesne modele charakteryzują się dużym zaawansowaniem technicznym oraz wysoką jakością wykonania, a urządzenia przeznaczone do użytkowania przemysłowego są przy tym także niezwykle funkcjonalne i sprawdzą się doskonale także w przypadku szczególnie intensywnego użytkowania. W naszym sklepie znajdziesz urządzenia wielofunkcyjne laserowe kolorowe, które kopiują i drukują w kolorze, są także wyposażone w szereg różnych udogodnień zwiększających komfort użytkowania. Przejrzyj wszystkie urządzenia wielofunkcyjne kolorowe i złóż zamówienie już dziś!

Urządzenia wielofunkcyjne laser kolor – doskonałe do przedsiębiorstw

Urządzenia wielofunkcyjne laserowe klasy biznesowej są zazwyczaj tanie w eksploatacji, wynika to z zastosowania tonerów o wyższej wydajności. Często są również wyposażone w funkcję automatycznego przechodzenia w tryb uśpienia , co  znacznie zmniejsza wydatki ponoszone na energię elektryczną. Koszt wymiany tonera rekompensuje  jego duża pojemność i wydajność. Nie bez znaczenia jest także to, że laserowe urządzenia wielofunkcyjne kolorowe są niezwykle wydajne i dedykowane do szczególnie wymagającej, trudnej pracy w trybie ciągłym.

Modele klasy korporacyjnej są w stanie drukować nawet do parudziesięciu tysięcy stron w ujęciu miesięcznym, bez jakiegokolwiek wpływu na ich awaryjność i trwałość. Szybkość druku rzędu parudziesięciu stron na minutę w kolorze i w czerni w połączeniu z paru-sekundowym czasem nagrzewania sprawia, że na wydruk czeka się bardzo krótko. Do kopiowania dokumentów i grafik służy wbudowany skaner o wysokiej rozdzielczości, dzięki któremu laserowe urządzenie wielofunkcyjne może z powodzeniem przeprowadzić dwustronne kopiowanie dokumentów.

Zaawansowane technicznie urządzenia wielofunkcyjne laserowe kolorowe

Urządzenia wielofunkcyjne laserowe kolorowe mogą być także wyposażone w funkcje automatycznego wykrywania rodzaju nośnika, wbudowany zszywacz, szyfrowanie drukowania raz skanowanie za pośrednictwem portu USB i protokołu TWAIN. Intuicyjne wyświetlacze ułatwiają obsługę małego urządzenia wielofunkcyjnego laserowego kolorowego, a wiele dodatkowych funkcji faksowania zwiększa komfort prowadzenia firmy. Zapraszamy do zakupu kolorowych wielofunkcyjne urządzeń laserowych w sklepie drukmistrz.pl. Jesteśmy firmą godną zaufania, dla której liczy się wyłącznie dobro klienta i wieloletnie doświadczenie na rynku. Zapewniamy błyskawiczną dostawę i bezpieczne pakowanie każdego zamówienia, ponadto z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania i rozwiejemy wątpliwości telefonicznie oraz mailowo.

Drukmistrz.pl    |    ul. Bazarowa 1 w Krakowie    |    NIP: 6792985143, REGON: 120758899    |    Godziny otwarcia: pon. - pt. 9:00 - 17:00