METODY DOSTAWY

              

Paczkomat InPost – 17,99 zł

 Możesz odebrać swoje zamówienie z wygodnej skrytki i każdej porze. Po dostarczeniu przesyłki do Paczkomatu masz 48 godzin na odbiór swojej paczki. Maksymalny rozmiar przesyłki jaki możemy do  Ciebie wysłać to 39 x 36 x 62 cm. Możesz zamówić przesyłkę za pobraniem i zapłacić w Paczkomacie kartą (jeśli wybrany paczkomat oferuje taką opcję) lub w aplikacji. Maksymalna kwota pobrania wynosi 5000 zł.

Poczta Polska Automat/Punkt – 15,99 zł

Poczta Polska oferuje możliwość dostawy zamówień kurierem, do partnerskiego punktu odbioru lub do automatu paczkowego. Maksymalna kwota pobrania wynosi 5000 zł.

Przesyłka polecona (Poczta Polska - przesyłka e-commerce) – 7,99 zł

Poczta Polska oferuje możliwość dostawy listem poleconym przesyłki o wadze do 1kg np. tusze. Przesyłka wraz z zawartością nie może przekroczyć maksymalnych wymiarów: 70 cm (dla sumy długości, szerokości i wysokości), 50 cm (dla najdłuższego z tych wymiarów – długości) oraz 6 cm (dla najkrótszego wymiaru). Czas dostawy dla tej przesyłki wynosi do 3 dni roboczych.

 

Kurier – od 19,99 zł

Większe gabaryty, lub małe przesyłki na życzenie Klienta możemy wysłać kurierem. Pozostawiamy możliwość wyboru firmy przewozowej – InPost, DPD, Poczta Polska. Przesyłki dostarczane są zazwyczaj następnego dnia roboczego od dnia nadania przesyłki. W przypadku kuriera Poczty Polskiej czas ten może wydłużyć się do 48 godzin.

 

Kurier pobranie – od 24,99 zł

Istnieje możliwość wysyłki paczki za pobraniem, również z możliwością wyboru firmy przewozowej. Maksymalna kwota pobrania wynosi 5000 zł. Zalecamy płatność gotówką u kuriera, nie każdy kurier posiada przy sobie terminal.

 

Orlen Paczka – 12 zł

Forma dostawy, która umożliwia odbiór paczki z wielu punktów partnerskich m.in. stacje Orlen, kioski RUCH. Możliwa jest płatność za pobraniem za dodatkową opłatą 2 zł, jednak kwota ta nie może przekraczać 400 zł. Paczka oczekuje na odbiór w punkcie 3 dni robocze. Wszystkie dostępne punkty odbioru można sprawdzić na stronie www.orlenpaczka.pl

 

DPD Pickup – 15,9 zł

DPD Pickup jest zbiorem automatów paczkowych, punktów partnerskich, oddziałów miejskich i sieci detalicznych, które umożliwiają odbieranie przesyłek. Paczka oczekuje na odbiór w punkcie 3 dni robocze. Maksymalna kwota pobrania nie powinna przekraczać 5000 zł. Wszystkie dostępne punkty odbioru można sprawdzić na stronie www.dpd.com

 

Odbiór osobisty – gratis

Zamówienia możesz odebrać bezpośrednio w siedzibie firmy w Krakowie. Otrzymasz mail potwierdzający możliwość odbioru zamówienia. Jeśli zastanawiasz się, czy towar, który zamawiasz odbierzesz tego samego dnia, sprawdź czas realizacji na stronie produktu. Towar, przy którym deklarowany czas realizacji zamówienia wynosi 24 godziny odbierzesz u nas od razu. Po odbiór przesyłki zapraszamy od poniedziałku do piątku między godziną 8:00 a 17:00.

 

Rohlig SUUS – od 110 zł

W przypadku dużych zamówień, lub produktów wielkogabarytowych istnieje możliwość dostawy zamówienia na palecie. W celu wyceny takiej przesyłki prosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta. Zastrzegamy możliwość wysyłki  zamówienia na palecie, jeśli paczka przekracza wymiary określone przez inne firmy kurierskie. O wysyłce na palecie poinformujemy mailowo. Maksymalna kwota pobrania wynosi 5000 zł.

METODY PŁATNOŚCI

Szybkie płatności

W koszyku możesz wybrać płatność kartą, blikiem lub szybkim przelewem z wykorzystaniem pośredników płatności (imoje). Płatność taka zostanie od razu przez nas zaksięgowana, a Twoje zamówienie zrealizowane najszybciej spośród dostępnych form płatności. Maksymalna wartość zamówienia dla szybkich płatności to 15 000 zł.

Przelew bezpośredni

Wpłać kwotę zamówienia na nasz rachunek, w tytule wpisz numer swojego zamówienia. Dla zamówień powyżej 15 000 zł jest to jedyna dostępna forma płatności.

Bank: ING Bank Śląski S.A.
Nr rachunku: 92 1050 1445 1000 0090 3179 7690

Gotówka za pobraniem

Płacisz w momencie odebrania paczki od kuriera lub ze skrytki paczkomatu. Wygodna forma płatności z wykorzystaniem gotówki. Maksymalna kwota pobrania jaką mogą przyjąć od Ciebie nasi przewoźnicy to 5000 zł.

Odbiór osobisty (karty płatnicze, gotówka)

Bezpośrednio w siedzibie firmy możesz zapłacić za zamówiony towar w momencie odbioru. Obsługujemy płatności kartą, gotówką lub BLIK.

Twisto

Z Twisto płacisz za zakupy w e-sklepach dopiero po sprawdzeniu zamówienia lub w 3 częściach, za darmo! A z aplikacją Twisto możesz płacić aż do 45 dni i rozłożyć raty za zakupy nawet na 12 miesięcy.

Loading...