Filtruj

Aktywne filtry:

Outlet

Wyświetlono produktów: 24 / 66

Outlet

Jaką drukarkę z outletu wybrać?

Outletowe drukarki to zazwyczaj sprzęt po zwrocie konsumenckim. Został on dokładnie sprawdzony, a jednocześnie nie był używany. Testowany przez zespół specjalistów, nadaje się do użytku. Powodem przekazania produktu do outletu bywa także różnego rodzaju zabrudzenie lub minimalne uszkodzenie obudowy podczas transportu, co w żaden sposób nie wpływa na jakość pracy urządzenia. Takie produkty znajdują się m.in. na drukmistrz.pl. Można więc zaoszczędzić na wydatkach, otrzymując sprawne urządzenie do domu lub firmy.

Na co zwrócić uwagę kupując sprzęt z outletu?

Kupując w outlecie sprzęt, warto dokładnie sprawdzić opis produktu. Większość urządzeń pochodzi ze zwrotów konsumenckich, po których była zregenerowana i testowana. Jeśli zakupy dotyczą materiałów eksploatacyjnych, jak np. tusze należy natomiast zwrócić uwagę na datę ważności produktu.

Jak kupić tusze do drukarki w niższej cenie?

Jeśli potrzebne są oryginalne tusze do drukarki, ale w niższej niż standardowa cenie, warto zajrzeć do outletu sklepu drukmistrz.pl. To oficjalny partner takich marek, jak HP, OKI, Brother, Xerox, Lexmark, Epson. Przy wyprzedażach magazynowych, można trafić na tusze z krótszym terminem przydatności, które mogą doskonale sprawdzić się w Twojej firmie, zwłaszcza, jeśli drukujesz dużo i często. Można również postawić na zamienniki od pewnych i sprawdzonych producentów, oferujących gwarancję na ich użytkowanie.

Dlaczego tusze do drukarki są przeceniane?

Powodem przeceny tuszu do drukarki, może być zarówno jego krótki, upływający w najbliższym czasie termin przydatność, jak i uszkodzone opakowanie zewnętrzne, które nie wpływa jednak w żaden sposób na jakość tuszu, a tym samym na pracę drukarki i późniejszy wygląd wydruków.

Loading...