Filtruj

Aktywne filtry:

Taśmy barwiące

Wyświetlono produktów: 24 / 205

Taśmy barwiące

Co to jest taśma barwiąca?

Taśma barwiąca do drukarek igłowych jest niezbędnym materiałem wykorzystywanym w procesie drukowania. Nasączona tuszem pozwala na odbicie znaków na papierze, w wyniku przesuwania się igieł znajdujących się na głowicy drukarki. Sam proces przypomina działanie maszyny do pisania.

Jaką taśmę barwiącą wybrać?

Wybierając taśmę barwiącą, należy kierować się nazwą marki i modelu posiadanej drukarki igłowej. Zapewni to pełną kompatybilność materiałów eksploatacyjnych i łatwość ich montażu w urządzeniu. Sklep drukmistrz.pl oferuje oryginalne taśmy barwiące marki OKI, DYMO, Epson, Printronix, Brother czy TallyGenicom zapewniające wydajność mierzoną w milionach znaków.

Jakie są różnice między taśmami barwiącymi?

Taśmy barwiące do drukarek igłowych oraz do drukarek etykiet różnią się między sobą rozmiarami, odpowiadającymi parametrom technicznym urządzeń. Mają też różną długość, która gwarantuje inną wydajność, określoną w opisie każdego produktu. Taśmy do drukarek igłowych mają kolor czarny, natomiast do druku etykiet dostępne są taśmy czarne na srebrnym matowym tle, jak i taśmy w kolorze niebieskim o białym nadruku czy laminowane czerwone do czarnego nadruku.

Jakiej firmy taśmę barwiącą wybrać?

W zależności od marki i typu urządzenia drukującego, z jakiego korzystasz, wybierz kompatybilną, oryginalną taśmę barwiącą. Zapewnia to łatwy montaż, jak i wysokiej jakości, wyraźne i precyzyjne wydruki z drukarki igłowej. Sklep drukmistrz.pl oferuje między innymi taśmy takich producentów, jak: OKI, DYMO, Epson, Brother, Printronix, Brother, Panasonic, Casio czy TallyGenicom.

Loading...