Filtruj

Aktywne filtry:

Drukarki

Wyświetlono produktów: 24 / 488

Drukarki

W naszym sklepie drukmistrz.pl znajdziesz drukarki do domu oraz do firmy w wielu wariantach, różniących się sposobem wydruku, rodzajami obsługiwanych nośników i formatem, dodatkowymi funkcjami oraz przeznaczeniem. Poszczególne drukarki oferowane na tej podstronie zostały przez nas wyselekcjonowane i charakteryzują się korzystną ceną zakupu w stosunku do ich wydajności. Koniecznie przejrzyj dostępne modele i złóż zamówienie już dziś!

Drukarki laserowe i atramentowe wysokiej klasy

Drukarką nazywamy urządzenie, które służy do przenoszenia tekstów i obrazów na różne nośniki, takie jak papier lub folia. Urządzenia drukujące są bardzo często spotykane zarówno w prywatnych domach, jak i małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach, gdzie służą do drukowania dokumentów, zestawień transakcji lub faktur, w domu z kolei do wydruku zdjęć lub zadań domowych czy dokumentów urzędowych. Największą popularnością w użytku domowym cieszą się tanie drukarki sieciowe, na których można drukować bezprzewodowo, czyli bez bezpośredniego połączenia z internetem, co ma wiele zalet w stosunku do drukowania przewodowego. Największą jest z pewnością możliwość wydruku z urządzenia mobilnego. Drukarki przenośne są kompaktowe i zajmują niewiele miejsca, dlatego można je z powodzeniem włożyć do torby na wyjazd do klienta i wydrukować w jego obecności istotne dokumenty lub katalogi.

Największym dylematem każdego klienta jest z pewnością podjęcie decyzji na temat technologii druku. W naszym sklepie znajdziesz drukarki laserowe i atramentowe. Oba warianty mają swoje wady i zalety, warto jednak poznać je wszystkie. Modele laserowe są wydajne i charakteryzują się niskimi kosztami eksploatacji, jednak cena ich zakupu jest z reguły znacznie wyższa niż modeli atramentowych. Zaletą tych drugich jest z kolei niski koszt inwestycji, a także znacznie więcej zamienników materiałów eksploatacyjnych dostępnych na rynku. Są jednak mniej wydajne i najlepiej sprawdzą się w użytku domowym. 

Funkcjonalność tanich i zaawansowanych drukarek

Drukarki do domu i do firmy mogą być bardzo zaawansowane technicznie. Wśród wielu propozycji dostępnych na naszej stronie znajdziesz modele z modułem Wi-Fi, gniazdem Ethernet (LAN), z funkcją faksu oraz kopiowania dwustronnego czy też automatycznego druku obustronnego. Większość modeli została wyposażona także w funkcję oszczędzania energii poprzez system automatycznego przechodzenia w tryb stand-by, a także opcję AirPrint czy też moduł zbliżeniowy NFC. Różne rodzaje drukarek dostępnych w naszym sklepie sprawią, że znajdziesz wśród wielu z nich odpowiedni wariant. Koniecznie sprawdź jaka drukarka będzie najlepsza właśnie dla Ciebie lub Twojej firmy i złóż zamówienie już dziś! Gwarantujemy szybką dostawę i pomoc na każdym etapie zamówienia. Chętnie przybliżymy drukarki godne polecenia telefonicznie i mailowo, dlatego zadzwoń do nas lub napisz w celu zapoznania się ze szczegółami.

Jaka drukarka do domu, a jaka do biura?

W domu przyda się drukarka o niewielkich rozmiarach, ale zapewniająca wydruki różnego rodzaju. Moduł WiFi zapewni wygodę korzystania wszystkim domownikom, również za pośrednictwem urządzeń mobilnych. Na co zwrócić uwagę, kupując drukarkę do domu? Łatwość obsługi, szybki druk i bardzo dobrą wydajność na jednym tuszu. Ponadto warto kupić drukarkę, która nie generuje dużego hałasu podczas pracy. W biurze liczy się szybkość wydruku, dlatego sprawdzi się drukarka z automatycznym drukiem dwustronnym oraz pojemnym podajnikiem papieru.

Jaka drukarka do domu z tanimi tuszami będzie najlepsza?

Wydajna i szybka drukarka atramentowa CANON PIXMA MG2550S oferuje wysokiej jakości wydruki. Korzystna cena zestawów tuszu czarnego i kolorowych zapewnia ekonomiczne użytkowanie urządzenia przez wszystkich domowników lub w małym, domowym biurze. Drukarka obsługuje też papier o różnej grubości, koperty czy papier fotograficzny matowy i błyszczący. Niewielkie wymiary lekkiej drukarki pozwolą na umieszczenie urządzenia w dowolnym miejscu oraz łatwe przenoszenie w razie potrzeby.

Drukarka laserowa czy atramentowa?

Drukarki laserowe to idealne urządzenie dla firm, potrzebujących bardzo dobrej wydajności druku. Urządzenie laserowe gwarantuje też trwały i natychmiast gotowy do użytku wydruk. Z kolei w przypadku drukarki atramentowej należy odczekać do całkowitego wyschnięcia tuszu na papierze, aby nie uszkodzić wydruków. Jeśli więc ważny jest błyskawiczny efekt i wydajność, warto wybrać drukarkę laserową. Zaletami atramentówek jest natomiast wysoka jakość i precyzyjność druku.

Która do domu, a która do biura?

W zależności od profilu działalności, dla firm dobrą propozycją jest drukarka laserowa mono HP Laser Jet Pro M404DW z wydajnym tonerem i możliwością automatycznego druku dwustronnego lub kolorowa drukarka CANON i-SENSYS LBP673Cdw drukująca w formacie od pocztówki do A4.

Z kolei w domowym użytku sprawdzi się wydajna i szybka drukarka atramentowa CANON PIXMA MG2550S, która oferuje wysokiej jakości wydruki i łatwą obsługę. Przeznaczona do tekstu i grafiki oraz drukowania zdjęć w czerni i w kolorze, sprawdzi się w każdym domu.

Ile kosztuje dobra drukarka do biura?

Dobra drukarka biurowa to wydatek rzędu nawet kilku tysięcy złotych. Dla małych biur, a także magazynów, które potrzebują urządzeń wyłącznie w celach rozliczeniowych do druku faktur, raportów itp. dokumentów, wystarczające są drukarki mono. Laserowe bez modułu WiFi to wydatek około 1 tys. złotych. Z kolei dobra drukarka igłowa, drukująca aż 4 kopie równocześnie z oryginałem kosztuje od 2 tys. wzwyż.

Loading...