Filtruj

Aktywne filtry:

Etykiety do drukarek

Wyświetlono produktów: 24 / 29

Etykiety do drukarek

W tej kategorii naszego sklepu prezentujemy etykiety do drukarek. Tutaj możesz wybierać zarówno wśród różnych rozmiarów, jak i rodzajów tych bardzo praktycznych nalepek. Niezastąpione i niezwykle pomocne w wielu branżach stanowią sposób na oznakowanie przedmiotów, sprzętu, miejsc czy produktów. Nadają się także do wykonania identyfikatorów różnego typu.

Drukuj spersonalizowane etykiety w swojej firmie

Jeśli masz urządzenie do druku etykiet, wykorzystasz je ich w rozmaitych okolicznościach. Bez potrzeby zamawiania materiałów w firmie reklamowej czy drukarni, z łatwością wykonasz własne, idealnie dostosowane do potrzeb nalepki. To może być druk termiczny lub wyjątkowo wytrzymały druk termotransferowy. Etykiety drukowane z mobilnych czy stacjonarnych urządzeń są pomocne w działalności wielu firm.

Przemysłowe drukarki etykiet odznaczają się wysoką wydajnością, zapewniającą płynny proces produkcji i pakowania towarów. Dostępne na rynku urządzenia umożliwiają wykonanie etykiet odbiorczych i nadawczych, zgodności i ocen, etykiet adresowych, paletowych czy identyfikacji produktu. Wydrukujesz również specjalistyczne etykiety wykorzystywane w laboratoriach i bankach krwi. Dzięki etykietom oznaczysz także szafki, półki na regale i miejsca do przechowywania różnego typu produktów albo teczki czy segregatory w biurze, bibliotece lub archiwum.

Gdzie sprawdzą się drukowane etykiety?

Etykiety są niezastąpionymi elementami w różnych branżach. Sprawdzają się w transporcie, a także w wielkich magazynach i sortowniach. Można ich również używać w warunkach przemysłowych, jeśli zastosujesz specjalny druk odporny na różne negatywne czynniki.

Etykiety drukowane we własnym zakresie to także sposób na oznakowanie w różnego typu sytuacjach, począwszy od materiałów biurowych aż po wykonanie indywidualnych plakietek dla klientów i gości różnego typu imprez czy eventów.

Wiele modeli drukarek umożliwia również drukowanie kodów kreskowych, co przydaje się przy działalności handlowej i produkcyjnej. Specjalnie wydrukowane nalepki sprawdzą się ponadto w laboratoriach do znakowania fiolek oraz w branży farmaceutycznej, gdzie zapewnią precyzyjne identyfikowanie produktów i materiałów przeznaczonych do badań.

Etykiety do drukarek z oferty Drukmistrz.pl

W ofercie naszego sklepu znajdziesz między innymi etykiety do drukarek marki Brother. To firma oferująca nowoczesne i wydajne urządzenia do wielkonakładowego druku etykiet. Proponujemy materiały eksploatacyjne zgodne z drukarkami etykiet z linii Brother QL, DK, P-touch czy LQ. Etykiety w kolorze białym, żółtym i w wersji black on white można wybrać w różnych wersjach wydajności. Posiadamy także w asortymencie materiały zgodne z drukarkami marki EPSON. Wśród materiałów znajdziesz szeroką gamę produktów służących do drukowania małych i dużych nakładów. Dostosujesz więc etykiety do swoich potrzeb, a wysoka trwałość wydruków pozwala na zastosowanie ich w różnych miejscach. Etykiety możesz drukować w drukarkach termicznych i urządzeniach termotransferowych. Możliwy jest także druk etykiet w kolorze.

Sprawdzona oferta dla Twojej firmy

Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą działu z etykietami do drukarek. Możliwość wyboru tych nowoczesnych sposobów oznakowania sprzętu, produktów czy akcesoriów i narzędzi pracy, a także wykorzystania etykiet w różnych sytuacjach i wielu branżach, zwiększa komfort pracy na co dzień. Polecamy materiały eksploatacyjne w konkurencyjnych cenach, dzięki bezpośredniej współpracy z producentami sprzętu drukującego i niezbędnych do niego akcesoriów.

Jeśli Twoja firma znajduje się na terenie Krakowa, możesz odebrać swoje zamówienie osobiście w magazynie naszego sklepu. Dowieziemy również towar w obrębie miasta. Zakupy wysyłamy także za pośrednictwem firmy kurierskiej oraz do paczkomatów. W razie pytań, zadzwoń do nas lub skontaktuj się mailowo z naszym biurem obsługi klienta.

Jaki papier do drukowania etykiet jest najlepszy?

Do druku etykiet samoprzylepnych stosuje się różne gramatury papieru. Podstawowym materiałem jest biały papier o gramaturze 80g/m2. Natomiast do oznaczania naturalnych wyrobów eko, często stosuje się papier natural bois, przypominający papier kraftowy. Z kolei papiery w kolorach fluorescencyjnych mogą zastąpić tusze w tym kolorze.

Jaka drukarka do etykiet samoprzylepnych będzie najlepsza?

Najlepsze drukarki do etykiet zapewniają szybki wydruk, nawet kilkudziesięciu etykiet na minutę w bardzo dobrej rozdzielczości. Istotną zaletą jest także możliwość drukowania etykiet zarówno na taśmie ciągłej, jak i na formatach o określonym formacie czy rozmiarach. Wbudowana gilotyna umożliwia tworzenie profesjonalnych etykiet i naklejek do znakowania różnego typu przedmiotów. Warto postawić na drukarki bezprzewodowe ułatwiające pracę w różnych warunkach.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie etykiet do drukarki?

Kupując drukarkę do etykiet warto sprawdzić, jaka jest szybkość wydruku i rozdzielczość oraz czy istnieje możliwość wykorzystania materiałów eksploatacyjnych o różnej gramaturze. Warto wybrać model z dużym wyświetlaczem, który ułatwi dokładne obejrzenie etykiety przed wydrukiem. Wbudowana gilotyna ułatwi natomiast wykonanie profesjonalnych etykiet samoprzylepnych zarówno na paczki, jak i na przedmioty ze szkła czy metalu.

Loading...