Filtruj

Aktywne filtry:

Folie do faksów

Wyświetlono produktów: 17 / 17

Folie do faksów

Na co zwrócić uwagę kupując folię do faksu?

Folie termotransferowe powinny być idealnie dopasowane do modelu używanego urządzenia. W asortymencie sklepu drukmistrz.pl znajdują się materiały do faksów marki Panasonic, Philips czy Sharp, a każdy z produktów jest odpowiedni do co najmniej kilku modeli urządzeń tych marek. Folie do faksów umożliwiają odbiór różnego typu wiadomości i dokumentów w formie papierowej. Warto więc wybierać rolki z dużą liczbą stron do druku.

Czym różnią się od siebie folie do faksów?

Folie termotransferowe stosowane w faksach, różnią się głównie długością, czyli tym samym liczbą dostępnych stron do druku przesyłanych dokumentów i wiadomości. W zależności od modelu faksu różne są także szerokości rolek podane najczęściej w milimetrach, co powoduje, że przed ich zakupem bardzo ważne jest sprawdzenie odpowiedniego modelu folii pasującej do używanego urządzenia biurowego.

Jakiej firmy folie do faksu wybrać?

Folie stosowane do urządzeń wielofunkcyjnych i maszyn faksujących są dedykowane do ich poszczególnych modeli. Wybierając folię termotransferową należy więc kierować się nazwą marki i oznaczeniem modelu na rolce. Popularne folie do faksu to między innymi produkty marki Panasonic, Philips czy Sharm kompatybilne z urządzeniami tych producentów.

Ile kosztuje dobra folia do faksu?

Średni koszt zakupu folii termotransferowej do faksu wynosi około 40 złotych za rolkę. Zapewniają od 100 do 150 stron wydruku. Droższe wersje to głównie te, które oferują dużą liczbę stron do druku. Modele za około 80 złotych to gwarancja nawet ponad 300 stron. Dostępne są pojedyncze opakowania lub rolki pakowane po 2 i więcej sztuk.

Loading...