Filtruj

Aktywne filtry:

Urządzenia wielofunkcyjne laserowe kolorowe

Wyświetlono produktów: 24 / 71

Urządzenia wielofunkcyjne laserowe kolorowe

Urządzenia wielofunkcyjne laserowe kolorowe są niezwykle istotnym narzędziem pracy w nowoczesnych przedsiębiorstwach, gdzie służą do druku i kopiowania dokumentów czy też przesyłania faksów. Współczesne modele charakteryzują się dużym zaawansowaniem technicznym oraz wysoką jakością wykonania, a urządzenia przeznaczone do użytkowania przemysłowego są przy tym także niezwykle funkcjonalne i sprawdzą się doskonale także w przypadku szczególnie intensywnego użytkowania. W naszym sklepie znajdziesz urządzenia wielofunkcyjne laserowe kolorowe, które kopiują i drukują w kolorze, są także wyposażone w szereg różnych udogodnień zwiększających komfort użytkowania. Przejrzyj wszystkie urządzenia wielofunkcyjne kolorowe i złóż zamówienie już dziś!

Urządzenia wielofunkcyjne laser kolor – doskonałe do przedsiębiorstw

Urządzenia wielofunkcyjne laserowe klasy biznesowej są zazwyczaj tanie w eksploatacji, wynika to z zastosowania tonerów o wyższej wydajności. Często są również wyposażone w funkcję automatycznego przechodzenia w tryb uśpienia , co  znacznie zmniejsza wydatki ponoszone na energię elektryczną. Koszt wymiany tonera rekompensuje  jego duża pojemność i wydajność. Nie bez znaczenia jest także to, że laserowe urządzenia wielofunkcyjne kolorowe są niezwykle wydajne i dedykowane do szczególnie wymagającej, trudnej pracy w trybie ciągłym.

Modele klasy korporacyjnej są w stanie drukować nawet do parudziesięciu tysięcy stron w ujęciu miesięcznym, bez jakiegokolwiek wpływu na ich awaryjność i trwałość. Szybkość druku rzędu parudziesięciu stron na minutę w kolorze i w czerni w połączeniu z paru-sekundowym czasem nagrzewania sprawia, że na wydruk czeka się bardzo krótko. Do kopiowania dokumentów i grafik służy wbudowany skaner o wysokiej rozdzielczości, dzięki któremu laserowe urządzenie wielofunkcyjne może z powodzeniem przeprowadzić dwustronne kopiowanie dokumentów.

Zaawansowane technicznie urządzenia wielofunkcyjne laserowe kolorowe

Urządzenia wielofunkcyjne laserowe kolorowe mogą być także wyposażone w funkcje automatycznego wykrywania rodzaju nośnika, wbudowany zszywacz, szyfrowanie drukowania raz skanowanie za pośrednictwem portu USB i protokołu TWAIN. Intuicyjne wyświetlacze ułatwiają obsługę małego urządzenia wielofunkcyjnego laserowego kolorowego, a wiele dodatkowych funkcji faksowania zwiększa komfort prowadzenia firmy. Zapraszamy do zakupu kolorowych wielofunkcyjne urządzeń laserowych w sklepie drukmistrz.pl. Jesteśmy firmą godną zaufania, dla której liczy się wyłącznie dobro klienta i wieloletnie doświadczenie na rynku. Zapewniamy błyskawiczną dostawę i bezpieczne pakowanie każdego zamówienia, ponadto z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania i rozwiejemy wątpliwości telefonicznie oraz mailowo.

Jakie urządzenie wielofunkcyjne laserowe kolorowe wybrać do biura?

Dla dużych firm istotna jest wydajność urządzeń wielofunkcyjnych i możliwość ich wykorzystania w zespołach roboczych o różnym profilu działania. Model XEROX WorkCentre 6515DN zapewnia doskonałą prędkość na poziomie 28 stron na minutę w czerni i w kolorze oraz obustronne automatyczne wydruki, kopiowanie i skanowanie. Istnieje też możliwość zabezpieczenia poufnych danych dzięki nowoczesnym funkcjom oraz drukowania z urządzeń przenośnych i bezprzewodowych.

Jakie urządzenie wielofunkcyjne kolorowe tanie w eksploatacji wybrać?

BROTHER MFC-L3770CDW to nowoczesne, oszczędne i wydajne urządzenie wielofunkcyjne oferujące kolorowe wydruki w dobrej cenie. Nowoczesne technologie podnoszą wydajność i automatyzują przebieg procesów drukowania, kopiowania, skanowania czy faksowania. Łączność bezprzewodowa pozwala również na wydruk z urządzeń przenośnych. Urządzenie wielofunkcyjne oferuje automatyczne drukowanie, skanowanie i kopiowanie dwustronne.

Ile kosztuje dobre kolorowe laserowe urządzenie wielofunkcyjne?

Dobre urządzenie wielofunkcyjne drukujące w kolorze można kupić już za około 3 tys. złotych. Model Xerox C315 stanowi idealne rozwiązanie dla różnych grup roboczych. Oferuje drukowanie, kopiowanie, skanowanie i faksowanie, a miesięcznie jest w stanie wykonać kilkadziesiąt tysięcy zadrukowanych stron. Na jednym tonerze czarnym oferuje wydruk około 8 tys. stron. Natomiast droższe modele za około 10 tys. złotych są świetnym wyborem dla większych i bardziej wymagających grup roboczych. Na przykład urządzenie OKI MC883dn zapewnia jeszcze wyższą wydajność miesięczną, ponad 70 tys. stron oraz możliwość druku ze standardowego tonera na poziomie 10-15 tysięcy stron. Obydwa urządzenia drukują również w formacie A3.

Jakie zalety ma urządzenie wielofunkcyjne kolorowe?

Najlepsze urządzenia wielofunkcyjne kolorowe zapewniają wysoką rozdzielczość druku w formacie A3 i A4 oraz małych kopert, etykiet, folii, twardego papieru czy materiałów fotograficznych. Są wyposażone w podajniki papieru nawet na 2 tysiące arkuszy. Obustronnie drukują, kopiują i skanują na poziomie kilkudziesięciu stron na minutę. Obsługę ułatwia dotykowy ekran LCD, a funkcje szyfrowania zapewniają poufność danych. W urządzeniach znajdują się także superszybkie faksy. Można korzystać z bezprzewodowego drukowania z urządzeń mobilnych. Wbudowane funkcje eco zmniejszają koszty eksploatacji.

Loading...