Nasza historia rozpoczęła się w 2008 roku. Rosnąca potrzeba rynku skoncentrowana wokół rozwiązań zarządzania drukiem, motywuje nas od samego startu. Od tamtej pory nieustannie się rozwijamy, dzięki czemu staliśmy się ekspertem branży drukarkowej.

Drukmistrz.pl to miejsce dla każdego kto chce zasięgnąć porady, dobrać indywidualne rozwiązania, a przede wszystkim kupić oryginalny sprzęt, szybko, wygodnie, bezpiecznie i w najlepszych cenach.

Jesteśmy oficjalnym partnerem:

Dlaczego my?

Od 13 lat pomagamy i doradzamy w wyborze najlepszych rozwiązań. Na co dzień kierujemy się prostymi zasadami, które tworzą filozofię naszej firmy.

  • Profesjonalizm, przyjaźń, zaufanie.

Drukmistrz.pl to sklep skupiony na Kliencie, profesjonalny dobór rozwiązań, przyjazne podejście i stawianie na relacje oparte na zaufaniu. Dla nas koniec transakcji to początek współpracy i wsparcia po sprzedaży.

  • Szeroka oferta, najlepsze ceny.

Posiadamy w swojej ofercie wyselekcjonowane produkty, zarówno rozwiązania aktualnie popularne, ale również specjalistyczne maszyny do obsługi wielkich formatów. Ponad 7000 oferowanych produktów to pewność, że dobierzemy odpowiednie rozwiązanie.

  • Ludzie, wiedza, pasja.

Stawiamy na Zespół – a nasz to pasjonaci z wieloletnim doświadczeniem, pełni energii do pracy, z masa doskonałych pomysłów, do tego świetnie znających się na sprzęcie. Codziennie możecie z nami rozmawiać i mailować. Słuchamy Was i jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje, które mogą pomóc w usprawnieniu działania naszego sklepu.

Loading...