Filtruj

Aktywne filtry:

Drukarki laserowe kolorowe

Wyświetlono produktów: 24 / 42

Drukarki laserowe kolorowe

Drukarki laserowe kolorowe mają odmienną charakterystykę pracy w stosunku do drukarek atramentowych, dlatego stają się coraz popularniejsze zarówno wśród klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. W naszym sklepie drukmistrz.pl oferujemy między innymi drukarki laserowe kolorowe do domu i do firmy w przeróżnych wariantach i konfiguracjach. Wszystkie pochodzą od najlepszych firm zajmujących się ich produkcją od wielu lat, są wydajne, energooszczędne i ekonomiczne, a bardzo duża szybkość wydruku sprawia, że urządzenia te można użytkować na nieograniczoną liczbę sposobów. Przejrzyj koniecznie wszystkie laserowe drukarki kolorowe i złóż zamówienie już dziś!

Charakterystyka i zalety drukarek laserowych kolorowych

Tanie w eksploatacji kolorowe drukarki laserowe są rewelacyjnym wyborem z wielu różnych powodów. Pierwszym jest wysoka wydajność – pojedynczy toner, czyli podstawowy materiał eksploatacyjny drukarki laserowej może wystarczyć nawet na kilkanaście tysięcy zadrukowanych stron bez jego wymiany na nowy. Z wysoką wydajnością łączy się także niski koszt eksploatacji, gdyż z reguły tusze są znacznie mniej wydajne a więcej kosztują podczas zakupu. Nie bez znaczenia jest także wysoka jakość wydruku drukarki laserowej kolorowej. Druki są szczegółowe i pełne najmniejszych detali, dzięki czemu wyglądają znakomicie zarówno z daleka, jak i z bliska. Ma to szczególnie duże znaczenie w przypadku druku zdjęć, które z całą pewnością będziemy oglądać z bliska. Istotną zaletą jest także duża szybkość wydruku, dzięki czemu można wydrukować w danym przedziale czasu znacznie więcej stron, co jest z kolei bardzo istotne w kwestii drukarek używanych w przedsiębiorstwach, w których drukuje się głównie pod presją czasu.

Kolorowe drukarki laserowe – gdzie ich używać?

Małe drukarki laserowe kolorowe sprawdzą się doskonale w każdym środowisku, głównie za sprawą ich poszczególnych zalet i funkcjonalności. Jeszcze do niedawna ogromną popularnością w domach cieszyły się wyłącznie modele atramentowe, podczas gdy obecnie to właśnie drukarki laserowe kolorowe z roku na rok zyskują na popularności i wielu przypadkach wypierają urządzenia drukujące za pomocą atramentu, głównie za sprawą niskich kosztów eksploatacyjnych oraz wysokiej jakości wydruku, mimo nieco wyższej ceny zakupu samego urządzenia, które jest znacznie droższe niż atramentowe. Drukarki laserowe największą popularnością cieszą się jednak głównie z firmach, gdzie są poddawane szczególnie dużemu obciążeniu. W takim przypadku niskie koszty eksploatacji są widoczne, gdyż mogą znacznie obniżyć koszty prowadzenia działalności i realizowanych przez nią usług.

Zastanawiasz się nad zakupem drukarki laserowej? Wybierz model, który spełni Twoje oczekiwania!

W naszym sklepie dostępne są przeróżne drukarki laserowe kolorowe, które mają dobre opinie wśród kupujących. Każdy wariant ma sprawdzone i pewne pochodzenie i został wyprodukowany w całości przez jedną z wielu najbardziej znanych firm na rynku urządzeń biurowych i domowych. Przejrzyj koniecznie wszystkie warianty i zdecyduj się na jeden już dziś, a w szczególności poznaj bliżej funkcje oraz charakterystykę drukarek laserowych z Wi-Fi. Zapraszamy do zakupu, a w razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do telefonicznego lub mailowego kontaktu z naszymi pracownikami.

Na jakie parametry zwrócić uwagę przy zakupie drukarki laserowej kolorowej?

Przy wyborze drukarki laserowej kolorowej warto sprawdzić wydajność, jaką osiąga na jednym tonerze. Wydruki kolorowe powinny też wyglądać perfekcyjnie zarówno z bliska, jak i przy oglądaniu ich z odległości. Przełoży się to później m.in. na wygląd zdjęć, które można uzyskać z urządzenia. Jeśli ważna jest prędkość drukowania, warto wybrać urządzenia, które drukują ponad 20 stron na minutę.

Jaka drukarka laserowa kolorowa będzie tania w eksploatacji?

Bardzo dobrą wydajność, przy niskich kosztach eksploatacji oferuje między innymi urządzenie OKI C844DNW. Zapewnia 5 tysięcy stron drukowanych na jednym tonerze w kolorze czarnym i kolorowym gwarantując korzystne ceny jednostkowe każdego zadrukowanego arkusza papieru. To koszt rzędu 0,039 zł za 1 stronę. Wbudowany moduł WiFi pozwala na przesyłanie danych bezpośrednio z urządzeń mobilnych. Maksymalne miesięczne obciążenie na poziomie 75 tysięcy stron i szybkość druku ponad 30 stron/min umożliwia korzystanie z tej drukarki w profesjonalnym środowisku firmy czy dużego biura.

Ile kosztuje dobra drukarka laserowa kolorowa?

Dobrej klasy drukarka laserowa kolorowa to koszt około 2,5 tys. złotych. W tej cenie można otrzymać wszechstronne i ekonomiczne urządzenie drukujące również na formacie A3. Wydajność tonerów na poziomie 15-20 tysięcy stron zapewni optymalne korzystanie z drukarki w firmie średniej wielkości. Droższe modele powyżej 5 tys. zł zapewnią natomiast bardzo wysoką jakość kolorowych wydruków oraz możliwość drukowania na szerokiej gamie nośników w różnym formacie i grubości.

Jaki jest koszt drukowania na drukarce laserowej w kolorze?

W zależności od modelu drukarki laserowej, można uzyskać stronę wydruku czarno-białego i kolorowego już od 0,039 złotych. Urządzenia dostępne w ofercie drukmistrz.pl to szeroki asortyment modeli takich marek, jak OKI, HP, Xerox czy Brother, oferujących drukowanie mono na poziomie cen poniżej 0,10 zł za stronę i kolorowego około 0,20 - 0,25 zł za stronę. Wydajne bębny pozwalają też zaoszczędzić na dodatkowych kosztach eksploatacji, oferując koszt wydruku na poziomie nawet 0,011 zł.

Loading...