Drukarka etykiet Zebra ZT510 203dpi USB, Ethernet, RS232, Bluetooth (ZT51042-T0E0000Z)
- Producent: Zebra
- Kod producenta: ZT51042-T0E0000Z
Technologia druku: termiczna i termotransferowa -
Ethernet (LAN): tak -
Wireless (WiFi): nie -
RS232: tak -
Prędkość (mm/s): 305 mm/s
Opis produktu
- Technologie druku: druk termotransferowy i termiczny
- Rozdzielczość 203 dpi
- Prędkość 305 mm/s
- Maksymalna szerokość druku 104 mm
- Konstrukcja: rama metalowa
- Oprogramowanie Zebra Designer
Drukarki przemysłowe ZT510
Nowe oblicze drukarki 105SLPlus dzięki zwiększonej funkcjonalności i atrakcyjnej cenie
Doskonała wydajność w wyjątkowej cenie
Niezawodność przez 24 godziny na dobę – eliminacja przestojów
Bezkonkurencyjna trwałość w najtrudniejszych nawet warunkach
Środowisko Link-OS® – lepsza widoczność, zdalne zarządzanie i łatwiejsza konserwacja
"Koszt, który nie nadszarpnie Twojego budżetu"
Szereg opcji łączności – elastyczne konfiguracje
"Łatwość modyfikacji, która zaspokoi zmieniające się potrzeby"
"Dodatkowe funkcje, które poprawiają wydajność"
Specyfikacja
| Informacje podstawowe | |
|---|---|
| Obcinak (gilotyna) | nie |
| Dyspenser (odklejak) | nie |
| Pamięć | 2 GB Flash, 256 MB SDRAM |
| Zegar czasu rzeczywistego (RTC) | nie |
| Wyświetlacz | tak |
| Komunikacja | |
| Rozwiązania komunikacyjne | USB, Ethernet, RS232, Bluetooth |
| Ethernet (LAN) | tak |
| Wireless (WiFi) | nie |
| Bluetooth | tak |
| NFC | nie |
| RS232 | tak |
| Języki i emulacja | |
| Języki programowania | ZBI 2.0, ZPL, ZPL II, Druk z obsługą formatu XML |
| Specyfikacja druku | |
| Rozdzielczość druku - czerń [dpi] | 203 dpi |
| Prędkość (mm/s) | 305 mm/s |
| Maksymalna długość drukowania | 3810 mm |
| Maksymalna szerokość drukowania | 104 mm |
| Specyfikacja etykiet | |
| Minimalna szerokość etykiety | 20 mm |
| Maksymalna szerokość etykiety | 114 mm |
| Minimalna grubość etykiety | 0,08 mm |
| Maksymalna grubość etykiety | 0,30 mm |
| Średnica zewnętrzna rolki etykiet | 203 mm |
| Średnica wewnętrzna rolki etykiet | 1” (25.4 mm), 1.5” (38.1mm), 3” (76.2mm) |
| Specyfikacja taśmy barwiącej | |
| Długość taśmy barwiącej | 450 m |
| Minimalna szerokość taśmy barwiącej | 51 mm |
| Maksymalna szerokość taśmy barwiącej | 110 mm |
| Średnica wewnętrzna rdzenia taśmy barwiącej | 1” (25,4 mm) |