• Jak wybrać skaner - poradnik
  Artykuły
  25.09.2023

  Jak wybrać skaner - poradnik

  Skanery to niezastąpione narzędzie w dzisiejszym świecie cyfrowym. Pozwalają one przekształcać papierowe dokumenty, zdjęcia i grafiki w formę cyfrową, co ułatwia przechowywanie, udostępnianie i edycję treści. Bez względu na to, czy potrzebujesz zeskanować ważne dokumenty, tworzyć cyfrowe kopie zdjęć rodzinnych, czy też archiwizować graficzne projekty, odpowiedni skaner może sprawić, że praca stanie się bardziej wydajna i efektywna.

  Czytaj więcej
 • Czym jest ADF w drukarkach - Funkcje i zastosowanie
  Artykuły
  25.09.2023

  Czym jest ADF w drukarkach - Funkcje i zastosowanie

  Automatyczny Podajnik Dokumentów, czyli ADF, to mechanizm znajdujący się w niektórych drukarkach, skanerach i urządzeniach wielofunkcyjnych. Głównym celem ADF jest automatyczne podawanie wielu stron dokumentów do skanowania, kopiowania lub faksowania. Działa to w sposób podobny do podajników papieru, które znajdują się w drukarkach do zwykłego druku, ale zamiast jednej strony na raz, ADF obsługuje wiele stron.

  Czytaj więcej
 • HP+ czyli inteligentny system drukowania od HP
  Artykuły
  08.08.2023

  HP+ czyli inteligentny system drukowania od HP

  HP+ to usługa oferowana przez firmę Hewlett-Packard (HP) jako część ich ekosystemu drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych. HP+ oferuje dodatkowe korzyści i funkcje dla klientów, którzy wybierają urządzenia obsługujące tę usługę.

  Czytaj więcej
 • Epson - Drukuj więcej za mniej
  Artykuły
  07.08.2023

  Epson - Drukuj więcej za mniej

  Kup rozwiązanie o wyjątkowo niskim koszcie drukowania. Drukuj tysiące stron bez wymieniania kartridży. Ciesz się łatwym drukowaniem dzięki naszym drukarkom EcoTank o ultrawysokiej wydajności z możliwością wielokrotnego napełniania.

  Czytaj więcej
 • Top 10 drukarek do domu 2023
  Artykuły
  03.08.2023

  Top 10 drukarek do domu 2023

  Wybór odpowiedniej drukarki zależy od naszych indywidualnych potrzeb. Wspomniane powyżej modele to jedynie niewielka część szerokiej gamy dostępnych drukarek. Przed podjęciem decyzji warto dokładnie przemyśleć, do czego będzie nam służyć drukarka i jakie funkcje są dla nas najważniejsze. Ważne jest również rozważenie kosztów eksploatacji, jakości wydruków oraz ewentualnych dodatkowych funkcji, które ułatwią nam codzienne obowiązki zarówno w pracy, jak i w domu.

  Czytaj więcej
 • 5 letnia gwarancja do urządzeń Brother
  Artykuły
  01.08.2023

  5 letnia gwarancja do urządzeń Brother

  Zakup drukarkę Brother objętą promocją w terminie 1.08 – 31.12.2023 i zarejestruj zakup urządzenia na stronie producenta aby otrzymać 5 lat gwarancji gratis.

  Czytaj więcej
 • Rodzaje papieru do drukarki - na co zwrócić uwagę przy wyborze?
  Artykuły
  22.02.2023

  Rodzaje papieru do drukarki - na co zwrócić uwagę przy wyborze?

  Posiadanie drukarki do niedawna było traktowane jako zbytek i niezbyt potrzebny zakup, który w przyszłości będzie generował niemałe koszty związane z eksploatacją.

  Czytaj więcej
 • Jak drukować z telefonu - poradnik krok po kroku
  Artykuły
  22.02.2023

  Jak drukować z telefonu - poradnik krok po kroku

  Coraz chętniej wykorzystujemy druk nie tylko w firmie, lecz także we własnym domu. Fakt ten wynika głównie z łatwej dostępności do nowoczesnych i wysoce zaawansowanych urządzeń, w tym drukarek najwyższej klasy, a także spadających cen materiałów eksploatacyjnych, w tym tonerów lub tuszu oraz papieru.

  Czytaj więcej
 • Po jakim czasie wymienić tusz w drukarce?
  Artykuły
  22.02.2023

  Po jakim czasie wymienić tusz w drukarce?

  Tusz w drukarce kiedyś się skończy. Jak nie po tygodniu, to po kilku miesiącach intensywnej lub niezbyt intensywnej eksploatacji, zawsze jednak w najmniej oczekiwanym momencie.

  Czytaj więcej
 • Po jakim czasie wymienić toner w drukarce?
  Artykuły
  22.02.2023

  Po jakim czasie wymienić toner w drukarce?

  Wielu osobom błędnie wydaje się, że drukarki laserowe są w zasadzie bezobsługowe – że nie wymagają wymiany materiałów eksploatacyjnych, a ich wydajność może wynosić nawet kilkanaście tysięcy zadrukowanych stron.

  Czytaj więcej
 • Zakup drukarki laserowej - na co zwrócić uwagę?
  Artykuły
  22.02.2023

  Zakup drukarki laserowej - na co zwrócić uwagę?

  Drukarki laserowe w niektórych sytuacjach są uznawane za znacznie lepsze niż atramentowe.

  Czytaj więcej
 • Zakup drukarki atramentowej - na co zwrócić uwagę?
  Artykuły
  22.02.2023

  Zakup drukarki atramentowej - na co zwrócić uwagę?

  Drukarki atramentowe cieszą się niesłabnącą popularnością i wbrew wszelkim pozorom w dalszym ciągu mają sporą przewagę względem urządzeń laserowych.

  Czytaj więcej
Loading...