• Duplex - czyli automatyczne drukowanie dwustronne
  Artykuły
  03.11.2023

  Duplex - czyli automatyczne drukowanie dwustronne

  Automatyczne drukowanie dwustronne, znane również jako funkcja "duplex", to innowacyjne rozwiązanie, które może przynieść znaczące korzyści użytkownikom domowym, studentom i każdemu, kto korzysta z drukarki. W dzisiejszym artykule dowiemy się, dlaczego warto zainwestować w drukarkę wyposażoną w tę funkcję i jakie korzyści może ona przynieść.

  Czytaj więcej
 • Jaka drukarka dla studenta?
  Artykuły
  23.10.2023

  Jaka drukarka dla studenta?

  W tym artykule przyjrzymy się różnym rodzajom drukarek, takim jak drukarki atramentowe, drukarki atramentowe z dolewanym tuszem, drukarki laserowe i urządzenia wielofunkcyjne. Rozważmy także ważne funkcje, takie jak połączenie Wi-Fi, opcja druku dwustronnego, drukowanie z telefonu i skanowanie do telefonu, a także koszty eksploatacji.

  Czytaj więcej
 • Co to jest toner regenerowany/refabrykowany?
  Artykuły
  20.10.2023

  Co to jest toner regenerowany/refabrykowany?

  Toner regenerowany (lub refabrykowany) to produkt stworzony z zużytych wkładów tonerowych pochodzących z drukarek laserowych i kopiarek. Zamiast wyrzucać zużyte tonery, są one poddawane procesowi regeneracji, aby mogły być ponownie wykorzystane. Ten proces obejmuje demontaż, czyszczenie, wymianę zużytych części i ponowne napełnienie tonerem. Wynikiem tego jest produkt, który jest przyjazny dla środowiska i znacznie bardziej ekonomiczny niż tonery oryginalne.

  Czytaj więcej
 • Drukarka Laserowa czy Atramentowa? - Wady i Zalety
  Artykuły
  06.10.2023

  Drukarka Laserowa czy Atramentowa? - Wady i Zalety

  Drukarka to nieodłączny element wielu biur i domów. Wybór odpowiedniego typu drukarki może jednak stanowić wyzwanie, ponieważ na rynku dostępnych jest wiele różnych modeli. Dwa najpopularniejsze rodzaje drukarek, które często stawiają przed nami dylematem, to drukarki laserowe i atramentowe. Każdy z tych rodzajów ma swoje wady i zalety, które warto rozważyć przed zakupem. W tym artykule przyjrzymy się bliżej obu typom drukarek, pomagając Ci podjąć właściwą decyzję.

  Czytaj więcej
 • Jak wybrać skaner - poradnik
  Artykuły
  25.09.2023

  Jak wybrać skaner - poradnik

  Skanery to niezastąpione narzędzie w dzisiejszym świecie cyfrowym. Pozwalają one przekształcać papierowe dokumenty, zdjęcia i grafiki w formę cyfrową, co ułatwia przechowywanie, udostępnianie i edycję treści. Bez względu na to, czy potrzebujesz zeskanować ważne dokumenty, tworzyć cyfrowe kopie zdjęć rodzinnych, czy też archiwizować graficzne projekty, odpowiedni skaner może sprawić, że praca stanie się bardziej wydajna i efektywna.

  Czytaj więcej
 • Czym jest ADF w drukarkach - Funkcje i zastosowanie
  Artykuły
  25.09.2023

  Czym jest ADF w drukarkach - Funkcje i zastosowanie

  Automatyczny Podajnik Dokumentów, czyli ADF, to mechanizm znajdujący się w niektórych drukarkach, skanerach i urządzeniach wielofunkcyjnych. Głównym celem ADF jest automatyczne podawanie wielu stron dokumentów do skanowania, kopiowania lub faksowania. Działa to w sposób podobny do podajników papieru, które znajdują się w drukarkach do zwykłego druku, ale zamiast jednej strony na raz, ADF obsługuje wiele stron.

  Czytaj więcej
 • HP+ czyli inteligentny system drukowania od HP
  Artykuły
  08.08.2023

  HP+ czyli inteligentny system drukowania od HP

  HP+ to usługa oferowana przez firmę Hewlett-Packard (HP) jako część ich ekosystemu drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych. HP+ oferuje dodatkowe korzyści i funkcje dla klientów, którzy wybierają urządzenia obsługujące tę usługę.

  Czytaj więcej
 • Epson - Drukuj więcej za mniej
  Artykuły
  07.08.2023

  Epson - Drukuj więcej za mniej

  Kup rozwiązanie o wyjątkowo niskim koszcie drukowania. Drukuj tysiące stron bez wymieniania kartridży. Ciesz się łatwym drukowaniem dzięki naszym drukarkom EcoTank o ultrawysokiej wydajności z możliwością wielokrotnego napełniania.

  Czytaj więcej
 • Top 10 drukarek do domu 2023
  Artykuły
  03.08.2023

  Top 10 drukarek do domu 2023

  Wybór odpowiedniej drukarki zależy od naszych indywidualnych potrzeb. Wspomniane powyżej modele to jedynie niewielka część szerokiej gamy dostępnych drukarek. Przed podjęciem decyzji warto dokładnie przemyśleć, do czego będzie nam służyć drukarka i jakie funkcje są dla nas najważniejsze. Ważne jest również rozważenie kosztów eksploatacji, jakości wydruków oraz ewentualnych dodatkowych funkcji, które ułatwią nam codzienne obowiązki zarówno w pracy, jak i w domu.

  Czytaj więcej
 • 5 letnia gwarancja do urządzeń Brother
  Artykuły
  01.08.2023

  5 letnia gwarancja do urządzeń Brother

  Zakup drukarkę Brother objętą promocją w terminie 1.08 – 31.12.2023 i zarejestruj zakup urządzenia na stronie producenta aby otrzymać 5 lat gwarancji gratis.

  Czytaj więcej
 • Rodzaje papieru do drukarki - na co zwrócić uwagę przy wyborze?
  Artykuły
  22.02.2023

  Rodzaje papieru do drukarki - na co zwrócić uwagę przy wyborze?

  Posiadanie drukarki do niedawna było traktowane jako zbytek i niezbyt potrzebny zakup, który w przyszłości będzie generował niemałe koszty związane z eksploatacją.

  Czytaj więcej
 • Jak drukować z telefonu - poradnik krok po kroku
  Artykuły
  22.02.2023

  Jak drukować z telefonu - poradnik krok po kroku

  Coraz chętniej wykorzystujemy druk nie tylko w firmie, lecz także we własnym domu. Fakt ten wynika głównie z łatwej dostępności do nowoczesnych i wysoce zaawansowanych urządzeń, w tym drukarek najwyższej klasy, a także spadających cen materiałów eksploatacyjnych, w tym tonerów lub tuszu oraz papieru.

  Czytaj więcej
Loading...