Samsung Monitor gamingowy 27 cali LS27CG552EUXEN
Ładowanie opinii...
Dodaj do ulubionych Usuń z ulubionych
Loading...
iMoje - Raty
Ilosć:  5+ szt.
Dostępność:  w 48h
Zamów telefonicznie: +48 12 295-08-77
Opis produktu
Zakrzywiony Monitor Gamingowy Odyssey G5 27" 165Hz QHD G55C LS27CG552EUXEN
Wzmocnij swoje wrażenia
Rozdzielczość QHD
Prawdziwie wciągające wrażenia
Zakrzywienie 1000R
Reaguj w milisekundach
Częstotliwość odświeżania 165Hz i czas reakcji 1ms (MPRT)
Jesteś gotów na zwycięstwo? Bez zmagania się z zacinającym się i rozmytym obrazem? Ultrawysoka częstotliwość odświeżania 165Hz idealnie sprawdza się nawet przy niezwykle dynamicznych scenach i superszybkiej akcji. Dzięki wynoszącemu 1 ms (MPRT) czasowi reakcji każdy Twój ruch będzie niezwykle precyzyjny.
Płynna gra bez wysiłku
AMD FreeSync
Zobacz detale niewidoczne dla innych
HDR10
Ochrona wzroku
Eye Saver Mode i Flicker Free Mode dla wypoczętych oczu
Opinie o produkcie
drukmistrz.pl Reviews with ekomi-pl.com
Specyfikacja
Informacje podstawowe
Kolor black
Przekątna ekranu 27"
Rozdzielczość ekranu 2560 x 1440
Powierzchnia matrycy Matowa
Jasność 300 nits
Typ matrycy VA
Format ekranu 16:9
Typ ekranu płaskie
Rodzaj podświetlania LED
Tuner TV nie
Częstotliwość odświeżania 165 Hz
Kontrast statyczny 2500:1
Kąt widzenia (poziomy/pionowy) 178°/178°
Podstawowe złącza 1 x 3,5 mm minijack 1 x HDMI 1 x DisplayPort 1 x USB Serwisowe
Wbudowany mikrofon nie
Wbudowana kamera nie
Wbudowana głośniki nie
Parametry zasilania
Zużycie energii 40W