AOC Monitor Q27G3XMN 27 cali VA 180Hz HDMI DP Pivot
Ładowanie opinii...
Dodaj do ulubionych Usuń z ulubionych
Loading...
iMoje - Raty
Ilosć:  5+ szt.
Dostępność:  w 48h
Zamów telefonicznie: +48 12 295-08-77
Opis produktu
Monitor Q27G3XMN 27 cali VA 180Hz HDMI DP Pivot
Opinie o produkcie
drukmistrz.pl Reviews with ekomi-pl.com
Specyfikacja
Informacje podstawowe
Kolor black
Przekątna ekranu 27"
Rozdzielczość ekranu 2560 x 1440
Powierzchnia matrycy Matowa
Jasność 700 nits
Typ matrycy IPS
Format ekranu 16:9
Typ ekranu płaskie
Rodzaj podświetlania LED
Tuner TV nie
Częstotliwość odświeżania 180 Hz
Kontrast statyczny 4 000:1
Kąt widzenia (poziomy/pionowy) 178°/178°
Podstawowe złącza 1 x HDMI 1 x DisplayPort 1 x Audio out
Wbudowany mikrofon nie
Wbudowana kamera nie
Wbudowana głośniki nie
Parametry zasilania
Zużycie energii 30W