Toner JetWorld JW-X3330SN Xerox 3330 zamiennik 106R03621 black
- Producent: JetWorld
- Kod producenta: JW-X3330SN
Wydajność: 8500
iMoje - Raty
Płatności ratalne imoje raty
Jak dokonać zakupu na raty?
- Dodaj wybrane produkty do koszyka
- Wypełnij dane adresowe
- Wybierz sposób dostawy
- Wybierz sposób płatności: Raty iMoje
- Przejdź do wniosku kredytowego, wybierz liczbę rat oraz wypełnij wniosek
- Podpisz umowę kredytową oraz potwierdź swoją tożsamość za pomocą przelewu weryfikacyjnego.
- Oczekuj na dostawę przesyłki po pozytywnej weryfikacji.
Metody i koszty dostawy
Opis produktu
Zamiennik XEROX przeznaczony do modeli: Xerox Phaser 3330, Xerox Phaser 3330V_DNI, Xerox WorkCentre 3335, Xerox WorkCentre 3335V_DNI, Xerox WorkCentre 3345, Xerox WorkCentre 3345V_DNI
Specyfikacja
| Informacje podstawowe | |
|---|---|
| Kolor | black |
| Wydajność | 8500 |
| Producent oryginału | Xerox |
| Zgodność z drukarkami | Xerox Phaser 3330, Xerox Phaser 3330V_DNI, Xerox WorkCentre 3335, Xerox WorkCentre 3335V_DNI, Xerox WorkCentre 3345, Xerox WorkCentre 3345V_DNI |