Toner HP 56X CF256X / (black)

Ładowanie opinii...
213,14 zł brutto
Stan na magazynie:  5+ szt.
Koszty wysyłki od 17,99 zł. Sprawdź
Wysyłka 48h

Koszty wysyłki od 17,99 zł. Sprawdź
Wysyłka 48h

Opis produktu

Korzystaj z biznesowych dokumentów profesjonalnej jakości. Oryginalne wkłady z tonerem o wysokiej wydajności HP LaserJet pomagają generować oszczędności przy częstym drukowaniu. Unikaj marnowania czasu i materiałów eksploatacyjnych dzięki niezawodnym wkładom zaprojektowanym specjalnie dla Twojego urządzenia wielofunkcyjnego HP LaserJet.

Funkcje

Oryginalne wkłady z tonerem HP zapewniają wysoką jakość druku za każdym razem. Unikniesz ponownego drukowania, marnowania materiałów i kosztownych opóźnień, które mogą wystąpić w przypadku używania wkładów regenerowanych.

Utrzymaj dobre wyniki swojej firmy i niskie koszty druku dzięki wydajnym wkładom do częstego drukowania. Trzymaj się swoich planów i budżetu, wykorzystując cieszące się zaufaniem oryginalne wkłady z tonerem HP, które zapewniają spójną i stałą wydajność.

Nie trać czasu. Wymień oryginalne wkłady z tonerami HP w ciągu kilku sekund i wracaj do drukowania. Zostały one zaprojektowane specjalnie dla Twojego urządzenia wielofunkcyjnego HP LaserJet.

Dane techniczne

  • Kolory materiałów eksploatacyjnych Czarny
  • Technologia druku Druk laserowy
  • Wydajność wkładów (w czerni) 13 700 stron
  • Wymiary opakowania (szer. x głęb. x wys.) 507 × 222 × 160 mm
  • Waga w opakowaniu (brutto) 1,1 kg

Opinie o produkcie

Specyfikacja

Informacje podstawowe
Kolor
Wydajność 13700
Zgodność z drukarkami HP LaserJet M436dn (2KY38A), M436n (W7U01A),M436nda (W7U02A)
Loading...