Filtruj

Aktywne filtry:

Tusze do drukarek Xerox

Wyświetlono produktów: 4 / 4

Tusze do drukarek Xerox

Xerox Corporation jest jednym z największych dostawców cyfrowych drukarek oraz usług outsourcingu druku. Polski oddział powstał w 1994 roku w Warszawie i świadczy usługi z zakresu IT oraz zarządzania drukiem na najwyższym poziomie, współpracując z firmami z sektora prywatnego oraz państwowego. Doskonała jakość produktów oferowanych przez amerykańską markę sprawia, że tusze do drukarek Xerox należą do jednych z najbardziej rozpoznawalnych i najczęściej wybieranych artykułów tego typu przez klientów biznesowych.

Oryginalne, wydajne tusze do drukarek Xerox

Nie ufasz zamiennikom tuszu do drukarki? I słusznie. Niemarkowe tusze i tonery niskiej jakości nie tylko wpływają na pogorszenie jakości wydruków, ale i nie wystarczają na długo. W skrajnych przypadkach mogą nawet doprowadzić do uszkodzenia sprzętu drukującego. Nie warto więc podejmować takiego ryzyka.

W ofercie naszego sklepu internetowego drukmistrz.pl znajdziesz oryginalne tusze do drukarek Xerox gwarantujące optymalną jakość druku z wyraźnymi i ostrymi liniami oraz intensywnymi kolorami. Produkty znajdujące się w naszym asortymencie są fabrycznie zapakowane w pudełka zbiorcze. Jeśli jednak potrzebujesz zamówić mniejszą ilość produktów, istnieje możliwość sprzedaży na sztuki. Tusze są dostępne w postaci kostek, których cena jest uzależniona od łącznej ilości zamawianych, różnych kolorów tuszy.

Tusze Xerox kompatybilne z drukarkami

Kupując oryginalne tusze do drukarek Xerox, masz pewność, że będą one doskonale dopasowane i zgodne z drukarkami tej marki. Oferujemy między innymi tusze do drukarek Xerox Phaser, dostępne w kolorach purpurowym, żółtym, niebieskim i czarnym. Ich wydajność to kilka tysięcy stron wydruków - szczegóły znajdziesz w specyfikacji przy opisie każdego produktu na naszych stronach. Oryginalne tusze to także niezawodność i wysoka jakość, którą widać od pierwszej do ostatniej strony wydruku. Bezproblemowa wymiana, szybkie ładowanie i czystość podczas obsługiwania drukarek, czy uzupełniania wkładów wpływają znacząco na komfort pracy w biurach.

Najpopularniejsze drukarki i wkłady marki Xerox

Amerykańska marka oferuje między innymi linię drukarek Xerox Phaser. Wśród tych modeli znajdziesz zarówno sprzęt polecany dla osób indywidualnych i niewielkich zespołów roboczych, jak i urządzenia, które sprawdzą się jako narzędzie pracy w dużej korporacji. Xerox to także urządzenia wielofunkcyjne ze skanerami o wysokiej rozdzielczości i możliwością automatycznego dwustronnego druku. Zautomatyzowana instalacja sterowników sprawia, że przygotowanie urządzenia do pracy nie wymaga pomocy specjalistów. Szybkość wydruku około 30 stron na minutę robi wrażenie, a dopuszczalne obciążenie 50 tysięcy stron miesięcznie i podajniki mieszczące niemal 300 arkuszy papieru znacznie usprawniają codzienną pracę w nowoczesnych biurach.

Oryginalne tusze kompatybilne z popularnymi i funkcjonalnymi drukarkami Xerox gwarantują niezawodność wydruków różnego typu. Idealna jakość od samego początku aż do wyczerpania zapasu zapewnia optymalne wykorzystanie materiałów. Dzięki możliwości zakupu różnych kolorów tuszu w drukmistrz.pl możesz uzupełniać brakujące produkty w zależności od indywidualnych potrzeb. Drukuj raporty, dokumenty, a także grafikę, używając papieru standardowego albo specjalnego o zróżnicowanej grubości i barwie. Dzięki oryginalnym tuszom Xerox uzyskasz także efektowne wydruki, prowadząc firmę oferującą standardowe materiały reklamowe, informacyjne czy marketingowe.

Loading...