Filtruj

Aktywne filtry:

Tusze do drukarek Lexmark

Wyświetlono produktów: 24 / 59

Tusze do drukarek Lexmark

Dlaczego warto wybierać tusze oryginalne, a nie zamienniki? W przeprowadzonych badaniach wykazano bowiem, że ponownie napełnione wkłady są w ponad 40% wadliwe i mogą stać się przyczyną poważnych usterek sprzętu drukującego. Oryginalne tusze do drukarek Lexmark zapewnią natomiast nie tylko bezawaryjność urządzenia i samego procesu drukowania, lecz także stabilną wydajność, bez niemiłych niespodzianek. Wysoka jakość druku jest widoczna zarówno na codziennych dokumentach, jak i kolorowych zdjęciach.

Lexmark to amerykański producent szerokiej gamy produktów do druku i skanowania obrazu, programów, rozwiązań i usług. Sprzedaż prowadzona od ponad 30 lat w ponad 170 krajach jest najlepszą gwarancją jakości. Czarne i kolorowe tusze do drukarek Lexmark są w pełni kompatybilne z urządzeniami tej marki i zapewniają tym samym optymalną jakość wydruków.

Lexmark tusze dla domu i biznesu

Standardowe kolory cyan, magenta, yellow i black kupisz do drukarek Lexmark różnego typu. Nasze produkty są odpowiednie między innymi do modeli z linii: Prospect Pro, Platinum Pro, Prestige Pro, Impact, Prevail Pro, Interpret, Professional, Intuition, Interact, Pinnacle Pro, Genesis, Lexmark 3200, 5000, 5700, 5770, 7000, 7200 czy Optra Color.

Kilkusetstronicowa wydajność to gwarancja idealnej jakości od pierwszego do ostatniego wydruku. Głęboka czerń zapewnia wyrazisty kontrast zarówno na jasnym, białym tle, jak i na papierze, którego użyjesz do wykonania druku dekoracyjnego na tle kremowym czy szarym eko. Tusze Lexmark kupisz w pojedynczych opakowaniach lub zestawach, przygotowanych do kompleksowej wymiany lub uruchomienia nowej drukarki.

Kupując tusze Lexmark do użytku domowego, pamiętaj o regularnym użyciu drukarki atramentowej, aby zawartość nie uległa zaschnięciu. Jest to proces naturalny, następujący z upływem czasu po otwarciu i zainstalowaniu wkładu w urządzeniu.

Jak sprawdzić, czy tusze są oryginalne?

W naszym sklepie Drukmistrz.pl znajdziesz wyłącznie oryginalne wkłady drukujące, ale na rynku pojawia się wiele podróbek. Jeśli więc masz wątpliwości, zwróć uwagę na kilka cech produktu. Pierwszą jest zbyt atrakcyjna cena, która świadczy o niewiarygodnym pochodzeniu danego artykułu. Dobrej jakości wkłady najlepiej wybrać u autoryzowanych dystrybutorów i sprzedawców, kupujących towary u producentów. To kolejny z punktów, jaki warto sprawdzić, bowiem zaopatrywanie się w przypadkowych sklepach lub kupowanie w tak zwanej promocji czy w czasie wyprzedaży może skończyć się dużym rozczarowaniem.

Sprawdzając stan opakowania, również możesz domyślić się, czy nie było już wcześniej otwierane. Niemniej masz także do dyspozycji inne narzędzia rozpoznania. To trójwymiarowe holograficzne etykiety zabezpieczające na oryginalnych opakowaniach materiałów eksploatacyjnych firmy Lexmark. Są tam również umieszczone numery seryjne, umożliwiające śledzenie produktów w globalnym systemie informatycznym. Możesz więc użyć kodu QR i błyskawicznie zweryfikować numery identyfikacyjne znajdujące się na etykietach. Autentyczność potwierdzisz także, wpisując 12-znakowy kod, rozpoczynający się od liter CA, który znajdziesz na kasecie lub na pudełku zewnętrznym. Masz możliwość sprawdzenia oryginalności wkładu, korzystając ze strony firmy Lexmark, gdzie zainstalowano system weryfikacyjny.

Nie ryzykuj więc tym, że Twoja drukarka ulegnie awarii, a wydruki będą słabej jakości i nie zadowolą ani Twoich klientów czy współpracowników, ani Ciebie. Postaw na oryginalne tusze do drukarek Lexmark.

Loading...