Filtruj

Aktywne filtry:

Tusze do drukarek HP

Wyświetlono produktów: 24 / 359

Tusze do drukarek HP

Hewlett Packard jest firmą dbającą o komfort i zadowolenie klientów. Właśnie dlatego produkty HP spełniają standardy, których inne marki nie traktują jako konieczne. Działając na rynku informatycznym już od ponad 80 lat, Hewlett Packard tworzy zarówno innowacyjne technologie i systemy wspomagające codzienne funkcjonowanie w świecie, jak i wyjątkowe produkty, między innymi drukarki i akcesoria. W tym dziale naszego sklepu Drukmistrz.pl znajdziesz oryginalne tusze do drukarek HP.

Marka HP – rewolucyjne technologie i zrównoważony rozwój

Ulepszenia i wprowadzanie zmian to proces prób i wykonywania szeregu badań, dlatego firma HP stawia na własne laboratoria. Pracujący w nich naukowcy, udoskonalają pionierskie technologie i wprowadzają kreatywne rozwiązania, które rewolucjonizują kolejne projekty. Wytwarzanie urządzeń, oprogramowania oraz niezbędnych do nich akcesoriów i wymiennych wkładów wymaga użycia licznych materiałów, ale firma Hewlett Packard pamięta i o tym, przyczyniając się do energooszczędnej gospodarki obiegowej. Dotyczy to także tuszów do drukarek HP, które są zaprojektowane zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju i objęte usługą bezpłatnego recyklingu.

Oryginalne tusze do drukarek HP – niezawodność i wydajność

Wyprodukowane przez markę HP tusze do drukarek spełniają wysokie standardy jakości najlepszych wkładów do urządzeń biurowych. Dzięki nim ograniczysz częstotliwość wymiany wkładów, a także wybierzesz takie, które zapewnią optymalne wykorzystanie drukarki. W zależności od liczby drukowanych arkuszy papieru, masz do dyspozycji zarówno standardową wielkość wkładu, jak i pojemniki w wersji XL. To sposób na oszczędności w firmie, gdzie potrzebne są na co dzień dziesiątki lub setki wydruków. Skorzystaj także z ekonomicznych wielopaków, oferujących zestawy kolorowych i czarnych tuszy. Oryginalne tusze HP spełniają też wysokie kryteria ekologiczne, utrzymując dobrą jakość powietrza wszędzie tam, gdzie są wykorzystywane do urządzeń drukujących.

Zabezpieczenia wkładów HP

Odpowiednio zabezpieczone oryginalne tusze do drukarek HP mają wbudowane mikroukłady identyfikacyjne. Opakowania są odporne na manipulacje, więc osoby próbujące wykorzystać wiarygodność firmowych znaków, napotkają na duże trudności w wykonaniu podróbek. Jeśli jednak masz wątpliwości co do oryginalności tuszu, możesz skorzystać z systemu weryfikacji z pomocą kodu QR. Wykorzystasz do tego także etykiety zabezpieczające tusz. W tym celu należy przechylić pudełko od przodu do tyłu i sprawdzić, czy umieszczone tam oznaczenia przemieszczają się w przeciwnych kierunkach. Podobnie sprawdzisz te właściwości holograficzne, przechylając pudełko z lewej do prawej strony. Jeśli wówczas oznaczenia przemieszczają się w tych samych kierunkach, wszystko jest w porządku.

Jakie tusze do drukarek HP kupisz w sklepie Drukmistrz.pl?

Oferowane w naszym sklepie Drukmistrz.pl tusze do drukarek HP są dedykowane między innymi do modeli: Photosmart, Photosmart Plus, PhotoSmart Premium, Photosmart Premium e AIO, Business Inkjet, Color Inkjet, DesignJet, Designjet Copier, Officejet czy Officejet Pro. To produkty oferujące wydajność druku nawet kilkudziesięciu tysięcy stron. W zależności od Twoich potrzeb, możesz także kupić tańsze i mniejsze pojemniki, gwarantujące wydruk kilkuset stronic.

Pamiętaj o tym, żeby nie kupować na zapas dużej ilości wkładów, jeśli korzystasz z drukarki bardzo rzadko. Tusze również mają swój termin przydatności, nawet jeśli ich opakowanie jest nienaruszone. Ważne jest także regularne sprawdzanie stanu tuszu już zainstalowanego w urządzeniu. Przyjmuje się, że najlepszym sposobem, aby wkład nie zasychał, jest systematyczne „rozruszanie” urządzenia poprzez wydrukowanie chociaż jednej strony na 1-2 tygodnie.

Sprawdź ofertę naszego sklepu internetowego Drukmistrz.pl i postaw na oryginalne tusze do drukarek HP.

Loading...