- Nowy
Nawilżacz powietrza DEERMA F600 ultradźwiękowy (czarny) (F600 Black)
Opis produktu
Urządzenie Deerma DEM-PX310W pełni funkcję dyfuzora zapachowego, nawilżacza powietrza oraz lampy ambientowej z efektem projekcji płomienia, tworząc wyjątkową atmosferę w każdym pomieszczeniu. Dzięki temu możesz cieszyć się odpowiednim nawilżeniem powietrza i zapachem ulubionych aromatów, jednocześnie wprowadzając przytulny klimat do swojego domu. Port USB-C pozwala na wygodne podłączenie do źródła zasilania.

Wbudowany atomizer wykorzystuje technologię ultradźwiękową o wysokiej częstotliwości, która efektywnie rozprasza delikatną mgiełkę wodną z wydajnością 11 ml/h, nawilżając powietrze i eliminując suchość. Zbiornik na wodę o pojemności 300 ml pozwala na długotrwałe działanie urządzenia bez konieczności częstego uzupełniania. Generowany przez dyfuzor hałas wynosi zaledwie 30 dB – możesz więc używać go także nocą bez obaw o zakłócenie snu.

Możliwość dodawania olejków eterycznych do dyfuzora to kolejny atut Deerma DEM-PX310W. Zastosowane rozwiązanie pozwala zachwyciać się ulubionymi zapachami, które rozprzestrzenią się po całym pomieszczeniu wraz z delikatną mgiełką wodną. Aromaterapia zapewnia wiele korzyści dla zdrowia i samopoczucia, w tym redukcję stresu, poprawę jakości snu i ogólnego nastroju.

Zrelaksuj się dzięki funkcji symulacji płomienia, która dostępna jest w dwóch kolorach – niebieskim i żółtym. Każdy z kolorów oferuje trzy tryby jasności (100%, 50% oraz migający), co pozwala dostosować efekt świetlny do każdej okazji. Niebieskie światło wprowadza spokojną i elegancką atmosferę, idealną do relaksu, a żółte światło tworzy ciepłe i towarzyskie otoczenie. Dzięki sześciu różnym ustawieniom oświetlenia stworzysz odpowiedni nastrój na każdą okazję.

Przejrzysty wskaźnik trybu pracy zwiększa wygodę użytkowania, a dzięki portowi USB-C możesz podłączyć urządzenie do źródła zasilania i cieszyć się jego niezawodnym działaniem. Stylowy design z rozszerzonym wylotem mgiełki gwarantuje efektywne działanie. Kompaktowe wymiary, wynoszące 230 x 100 x 115 mm, sprawiają, że dyfuzor świetnie sprawdzi się również w niewielkich przestrzeniach.

Dyfuzor zapachowy Deerma DEM-PX310W został wyposażony w trójstopniowy timer, który umożliwia ustawienie automatycznego wyłączania po 2, 4 lub 6 godzinach pracy. Zastosowana funkcja pozwala na bezpieczne korzystanie z urządzenia także nocą, zapewniając spokojny sen bez konieczności martwienia się o jego wyłączenie. Dodatkowo automatyczne wyłączanie po opróżnieniu zbiornika na wodę zwiększa bezpieczeństwo użytkowania.

| Producent | Deerma |
|---|---|
| Model | DEM-PX310W |
| Moc znamionowa | 7 W |
| Napięcie znamionowe | DC 5V |
| Pojemność znamionowa | 2 A |
| Objętość nawilżania | 11 ml/h |
| Pojemność zbiornika na wodę | 300 ml |
| Waga | 0.48 kg |
| Wymiary | 230 × 100 × 115 mm |
Opinie o produkcie
Specyfikacja
| Gwarancja | |
|---|---|
| Okres gwarancyjny [miesiące] | 12 |