Taśma termotransferowa Zebra 4800 110mm x 450m 1" żywiczna (04800BK11045) black
Ładowanie opinii...
Dodaj do ulubionych Usuń z ulubionych
  • Rodzaj taśmy: Żywiczna
  • Szerokość taśmy [mm]: 110
  • Długość taśmy [m]: 450
Loading...
iMoje - Raty
Ilosć:  5+ szt.
Dostępność:  w 48h
Zamów telefonicznie: +48 12 295-08-77
Opis produktu
Opinie o produkcie
drukmistrz.pl Reviews with ekomi-pl.com
Specyfikacja
Informacje podstawowe
Kolor black
Rodzaj taśmy Żywiczna
Szerokość taśmy [mm] 110
Długość taśmy [m] 450
Średnica wewnętrzna gilzy 25,4 mm (1")