Taśma termotransferowa Zebra 2300 220mm x 450m 1" woskowa (02300BK22045) black
Ładowanie opinii...
Dodaj do ulubionych Usuń z ulubionych
  • Rodzaj taśmy: Woskowa
  • Szerokość taśmy [mm]: 220
  • Długość taśmy [m]: 450
Loading...
iMoje - Raty
Ilosć:  5+ szt.
Dostępność:  w 48h
Zamów telefonicznie: +48 12 295-08-77
Opis produktu
Taśma termotransferowa Zebra 220mm x 450m 1" woskowa (02300BK22045) black
Opinie o produkcie
drukmistrz.pl Reviews with ekomi-pl.com
Specyfikacja
Informacje podstawowe
Kolor black
Rodzaj taśmy Woskowa
Szerokość taśmy [mm] 220
Długość taśmy [m] 450
Średnica wewnętrzna gilzy 25,4 mm (1")