HP Instant Ink

Wyświetlono produktów: 4 / 4

HP Instant Ink

Zapewne każdy użytkownik drukarki chce zaoszczędzić na kosztach eksploatacyjnych urządzenia i myśli o tym już na etapie jego zakupu. Jeżeli jesteś w tej sytuacji, zwróć uwagę na HP Instant Ink, czyli subskrypcję automatycznych dostaw tuszu i tonerów. Nowocześnie, bezproblemowo i zawsze na czas - to zalety tego systemu, w którym główną rolę odgrywa inteligentna drukarka. Subskrybentem może zostać zarówno osoba indywidualna, jak i firma. Wśród różnych planów, znajdziesz odpowiednią wersję dla drukujących dużo i często, a także opcję idealną dla osób korzystających z drukarek okazjonalnie. Decydując się na konkretny plan, kierujesz się średnią liczbą drukowanych miesięcznie stron.

Jak działa HP Instant Ink?

W zależności od liczby wydruków, masz możliwość dopasowania planu dostaw wkładów atramentowych do drukarki. Nie musisz o tym pamiętać, bo Twoje urządzenie odbiera automatycznie informację o niskim poziomie tuszu i samodzielnie zamawia kolejny wkład. Tak działa HP Instant Ink, co równie ważne nie otrzymasz materiałów eksploatacyjnych, jeśli nie jest to koniecznie.

Subskrypcja obejmuje zarówno wkład do drukarki (atrament lub toner), jak i automatyczną dostawę oraz recykling. Jeżeli nie wykorzystasz zadeklarowanych w planie wydruków stron, przejdą automatycznie na następny miesiąc.

Jak dołączyć do usługi Instant Ink?

Przede wszystkim musisz wiedzieć, że masz prawo do okresu próbnego. Pierwsze sześć miesięcy pokaże, czy taki rodzaj subskrypcji będzie odpowiedni właśnie dla Ciebie. Istotną zaletą jest także fakt, że po przystąpieniu do tej formy dostaw, możesz zmienić plan subskrypcji w każdej chwili.

Wybierając drukarkę, należy sprawdzić, czy jej model możesz ją zarejestrować w systemie Instant Ink. Jeśli tak, rejestracja na stronie internetowej firmy HP, nie przysporzy problemów. Na początek otrzymasz także zestaw startowy. Poprzez specjalną aplikację możesz też drukować zdalnie.

Czy HP Instant Ink się opłaca?

Ten system nie działa jak prenumerata miesięczna jednakowa dla wszystkich, ale nowoczesna subskrypcja oferująca spersonalizowaną usługę. Nie musisz już szukać w sklepach najtańszych wkładów. Przystępując do Instant Ink, otrzymasz stałą cenę, rozliczaną na podstawie zadeklarowanej liczby drukowanych stron.

Oryginalny tusz lub tonery HP dostarczamy do Twoich drzwi. To może być czasem dla Ciebie miła niespodzianka, ponieważ zamówi go Twoja drukarka, jeżeli naprawdę będzie to potrzebne, a nie w sytuacji, gdy tylko podejrzewasz, że wkład wymaga wymiany. Nie będziesz gromadzić zapasów, a przy tym zawsze na czas otrzymasz oryginalne zamienniki, które zapewniają druk najwyższej jakości.

Nie musisz też martwić się o to, co zrobić ze zużytymi kasetami i tonerami. Możesz odesłać je bezpłatnie w otrzymanej od firmy HP kopercie z opłaconą przesyłką. Wystarczy więc spakować zużyte wkłady i nadać paczkę.

Pamiętaj, że polecając swoim znajomym system wymiany wkładów HP Instant Ink, możesz zyskać dodatkowy miesiąc subskrypcji dla siebie. Plan możesz zmienić lub anulować w dowolnym momencie przez internet. Sprawdź szczegóły i korzystaj z nowoczesnych rozwiązań ułatwiających codzienne obowiązki.

Czy drukujesz dużo czy mało, mamy plan dla Ciebie. Subskrypcja obejmuje tusz, automatyczną dostawę i recykling. Jeśli jeszcze nie masz drukarki z listy, to zapraszamy do zakupu jednego z poniższych modeli.

My oszczędzamy, Ty oszczędzasz

Subskrypcja HP Instant Ink to wkłady o wysokiej pojemności, ceny uzależnione od liczby drukowanych stron i bezpośrednia dostawa do Ciebie, gdy wkład zacznie się wyczerpywać. To oznacza mniej pojemników, krótszy transport i mniej opakowań. My oszczędzamy, a więc i Ty płacisz mniej.

Jesteś zainteresowany/a subskrypcją Instant Ink? Kliknij tutaj

Loading...