Drukarka HP LaserJet Enterprise M455dn (3PZ95A)

Ładowanie opinii...
Stan na magazynie:  0 szt.
  • Miejsce użytkowania: firma
  • Technologia druku: laserowa kolorowa
  • Ethernet (LAN): tak
  • Wireless (WiFi): nie
Koszty wysyłki od 17,99 zł. Sprawdź

Koszty wysyłki od 17,99 zł. Sprawdź

Opis produktu

Podstawowa kolorowa drukarka HP klasy Enterprise o szybkości do 28 str./min i najsilniejsze zabezpieczenia.

Zespoły robocze stworzą efektowne dokumenty, które zostaną zauważone dzięki wspaniałym kolorom zapewnianym przez biurowe kolorowe drukarki laserowe HP.

Ta drukarka jest przeznaczona do pracy tylko z wkładami, które mają nowy lub ponownie używany układ HP i wykorzystuje dynamiczne środki bezpieczeństwa do blokowania wkładów z układem innym niż HP. Okresowe aktualizacje oprogramowania układowego utrzymają skuteczność tych środków i zablokują wkłady, które wcześniej działały. Ponownie wykorzystany chip HP umożliwia korzystanie z ponownie używanych, regenerowanych i napełnianych wkładów.

Łatwy w użyciu, prosty w zarządzaniu

Oprogramowanie sprzętowe HP FutureSmart można aktualizować o najnowsze funkcje aby zoptymalizować Twoją inwestycję na długie lata. Scentralizuj kontrolę nad środowiskiem drukowania za pomocą programu HP Web Jetadmin i pomóż zwiększyć wydajność biznesową.Z łatwością włącz przepływy pracy w całej flocie dzięki spójnemu interfejsowi użytkownika i intuicyjnym ikonom przypominającym tablety. Skonfiguruj tę drukarkę szybko i łatwo zarządzaj ustawieniami urządzenia, aby zwiększyć wydajność.

Najbezpieczniejsze drukowanie na świecie. Kod operacyjny (BIOS) jest automatycznie sprawdzany podczas uruchamiania i naprawia się sam, jeśli zostanie naruszony. Certyfikat Common Criteria do ciągłego monitorowania aktywności pamięci w celu wykrywania i powstrzymywania ataków w czasie rzeczywistym. Oprogramowanie układowe jest automatycznie sprawdzane podczas uruchamiania w celu ustalenia, czy jest to autentyczny kod podpisany cyfrowo przez firmę HP. Wychodzące połączenia sieciowe drukarki są sprawdzane w celu zatrzymania podejrzanych żądań i udaremnienia złośliwego oprogramowania.

Zwiększona produktywność w celu wzmocnienia zespołów roboczych

Zapewnij grupom roboczym to, czego potrzebują, aby odnieść sukces dzięki setkom rozwiązań HP i innych firm oraz obsłudze czytników kart. Pomóż zapewnić bezpieczeństwo poufnych informacji dzięki drukowaniu z kodem PIN/Pull w celu pobrania zadań drukowania. Pozostań w kontakcie dzięki opcjonalnemu akcesorium do łączności bezprzewodowej, Bluetooth Low Energy i NFC Touch-to-Print. Drukuj bezpośrednio z kolorowego wyświetlacza o przekątnej 2,7 cala (6,9 cm).

Zrównoważony rozwój to mądry biznes

Pomóż oszczędzać papier zaraz po wyjęciu z pudełka. Drukowanie dwustronne (dupleks) jest ustawione domyślnie w celu automatycznego oszczędzania.Pomóż ograniczyć marnowanie papieru i tonera, drukując tylko te naprawdę potrzebne zadania, korzystając z rozwiązania HP Roam for Business.Oszczędzaj energię bez poświęcania wydajności ta drukarka ma certyfikaty ENERGY STAR i Blue Angel. Usuń bariery i pomóż w spełnieniu standardów zgodności i ułatwień dostępu dzięki zestawowi HP Accessibility Kit (zawierającemu nakładkę brajlowską i przylepce dotykowe, uchwyt HP Access oraz klawiaturę BigKeys LX) oraz zgodność z HP Accessibility Assistant.

Opinie o produkcie

Specyfikacja

Informacje podstawowe
Miejsce użytkowania firma
Format A4
Technologia druku laserowa kolorowa
Wydajność tonera standardowego - czerń [stron] 2400
Maksymalne miesięczne obciążenie [stron] 55000
Procesor [MHz] 1200
Specyfikacja druku
Rozdzielczość druku - czerń [dpi] 600 x 600
Szybkość druku - czerń [str/min] 29
Automatyczny druk dwustronny tak
Obsługa nośników
Maksymalna gramatura papieru [g/m²] 200
Pojemność podajnika 250
Pojemność odbiornika 150
Obsługiwane formaty nośników A6 A5 A4 B6 B5 98 x 148 mm 102 x 152 mm (10" x 15") 216 x 356 mm RA4
Obsługiwane rodzaje nośników: Papier Papier fotograficzny Papier szorstki Papier dziurkowany Papier matowy Papier wstępnie zadrukowany Papier błyszczący Papier kolorowy Koperty Etykiety
Komunikacja
Ethernet (LAN) tak
Wireless (WiFi) nie
NFC nie
Możliwość druku z urządzeń mobilnych tak (HP ePrint; Apple AirPrint; Certyfikat Mopria)
Wymagania systemowe
Zgodność z systemami operacyjnymi Android iOS Mac OS Windows 7 Windows 8 Windows 8.1 Windows 10 Windows 11
Warunki środowiskowe
Zakres temperatur podczas eksploatacji [ºC] 10-32,5
Dopuszczalna wilgotność względna podczas eksploatacji [%] 30-70
Parametry zasilania
Zasilanie sieciowe AC (200-240V)
Gwarancja
Okres gwarancyjny [miesiące] 12

Materiały eksploatacyjne

Tonery oryginalne

Tonery zamienniki

Loading...