Drukarka etykiet BROTHER PJ-822 (PJ822Z1)

Ładowanie opinii...
1 684,99 zł brutto
Stan na magazynie:  1 szt.
 • Miejsce użytkowania: firma
 • Technologia druku: Bezpośredni druk termiczny
Koszty wysyłki od 17,99 zł. Sprawdź
Wysyłka 24h

Koszty wysyłki od 17,99 zł. Sprawdź
Wysyłka 24h

Opis produktu

Drukarka termiczna BROTHER PJ-822 to praktyczne narzędzie, które zapewnia mobilność i niezawodność w drukowaniu. Jeśli potrzebujesz przenośnej drukarki do różnych celów biznesowych, ta drukarka może być doskonałym wyborem. Jej wszechstronność i łatwość obsługi sprawiają, że jest to wartościowy sprzęt dla profesjonalistów pracujących w terenie oraz dla firm, które wymagają szybkiego i niezawodnego drukowania na miejscu.

Drukuj oferty, faktury i inne dokumenty w terenie oraz usprawnij pracę działów sprzedaży terenowej, serwisu, logistyki, dostaw i sektora służb publicznych.

Drukarka PJ-822 z łącznością USB pozwala na wydruk dokumentów A4 w dowolnym miejscu i czasie. Urządzenie jest tak małe, że zmieści się w teczce lub torbie na laptopa, może być również na stałe zamontowane w pojeździe.

Technologia druku termicznego w rozdzielczości 203 x 200 dpi zapewnia wyraźny tekst przy prędkości druku do 13,5 stron na minutę.

Drukarka PJ-822 jest kompatybilna z szeroką gamą mobilnych i stacjonarnych systemów operacyjnych. Urządzenie można z łatwością zintegrować z własnymi aplikacjami oraz oprogramowaniem przy użyciu dostępnych zestawów SDK (Software Development Kits). Drukarka obsługuje również wiele języków poleceń, w tym emulację ZPL2.

 • Wydajność termiczna: BROTHER PJ-822 wykorzystuje technologię druku termicznego, co oznacza, że nie wymaga tuszu ani tonera. Zamiast tego używa termicznego papieru, co jest ekonomiczne i wygodne.
 • Mobilność: Ta drukarka jest niewielkich rozmiarów i lekka, co sprawia, że jest idealna do pracy w terenie. Możesz ją łatwo przenosić w torbie lub plecaku, dzięki czemu jest doskonałym narzędziem dla przedstawicieli handlowych, techników serwisowych, kurierów i innych osób, które potrzebują możliwości drukowania w dowolnym miejscu.
 • Szeroki zakres zastosowań: BROTHER PJ-822 nadaje się do drukowania różnych dokumentów, takich jak rachunki, faktury, etykiety, bilety czy raporty. Jest kompatybilna z różnymi rodzajami papieru termicznego i etykietowymi, co czyni ją wszechstronnym narzędziem do różnych zastosowań.
 • Łatwość obsługi: Drukarka jest intuicyjna w obsłudze dzięki czytelnemu panelowi sterowania i łatwemu do zrozumienia oprogramowaniu.
 • Wysoka jakość druku: Drukarka BROTHER PJ-822 oferuje doskonałą jakość druku, co oznacza, że Twoje dokumenty będą czytelne i estetycznie prezentujące się.
 • Odporność i trwałość: Urządzenie jest solidnie zbudowane i odporne na warunki atmosferyczne, co sprawia, że nadaje się do pracy w różnych warunkach, zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.
 • Opcjonalna bateria litowo-jonowa o wysokiej pojemności umożliwia druk w terenie bez dodatkowego ładowania

Wysokiej jakości druk A4 w terenie

 • Seria przenośnych drukarek Brother PJ pozwala na mobilne drukowanie dokumentów formatu A4 niezależnie od miejsca i pory. Technologia druku termicznego jest uważana za jedyne niezawodne rozwiązanie przy druku z aplikacji mobilnych. Nie wymaga tuszu,tonera ani taśm,pracownicy nie muszą kupować drogich zamienników,gdy materiał eksploatacyjny się skończy. Jedynym niezbędnym materiałem jest papier.

Lekkie i kompaktowe

 • Pomimo niewiarygodnie małych rozmiarów i lekkiej konstrukcji,proces rozwoju i produkcji skupił się na stworzeniu trwałej,profesjonalnej drukarki,którą można nosić w teczce lub torbie na komputer albo na stałe zamontować w pojeździe.

Łączność USB

 • Niezawodność połączenia przewodowego pozwala na łączność z komputerami i laptopami pracującymi w oparciu o systemy Windows,Mac czy urządzeniami z systemem Android.

Uwaga: Produkt nie zawiera akumulatora, zasilacza sieciowego/samochodowego. Należy dokupić osobno.

Opinie o produkcie

Specyfikacja

Informacje podstawowe
Miejsce użytkowania firma
Technologia druku Bezpośredni druk termiczny
Specyfikacja druku
Rozdzielczość druku - czerń [dpi] 203

Materiały eksploatacyjne

Papiery

Loading...