Urządzenie wielofunkcyjne XEROX WorkCentre 3025 (3025V_BI)

Ładowanie opinii...
599,00 zł brutto
Stan na magazynie:  5+ szt.
 • Miejsce użytkowania: dom / małe biuro
 • Technologia druku: laserowa
 • Ethernet (LAN): nie
 • Wireless (WiFi): tak
Koszty wysyłki od 19,99 zł. Sprawdź
Wysyłka 24h

Koszty wysyłki od 19,99 zł. Sprawdź
Wysyłka 24h

Opis produktu

Urządzenie wielofunkcyjne XEROX WorkCentre 3025V_B jest przeznaczone do pracy w niewielkich biurach drukujących miesięcznie do 15 000 dokumentów. Drukarka wyróżnia się spośród innych równie zaawansowanych technicznie urządzeń kompaktowymi wymiarami zewnętrznymi oraz ponadprzeciętną wydajnością. Cechuje się szybką i prostą obsługą za pomocą przedniego panelu z niewielkim ekranem LCD czy też możliwością skanowania dokumentów w skali szarości i w pełnym kolorze do rozdzielczości maksymalnie 600x600 dpi. Wysoka szybkość wydruku – do 21 stron na minutę – pozwala wydrukować w pośpiechu stos dokumentów, a pojemny podajnik zmniejsza do minimum ilość działań konserwacyjnych. Równie długi jest czas działania tonera, który w przypadku wariantu standardowego pozwala na wydruk do 1500 stron.

Urządzenie wielofunkcyjne i dla domu i dla biura

Urządzenie XEROX WorkCentre 3025V_B jest przeznaczone i do domu i do biura, z tego też wynika jego ogromna popularność na całym świecie. Urządzenie łączy się z innymi w sieci Wi-Fi lub za pomocą protokołu Ethernet, dzięki czemu można zlecić wydruk z innego pokoju lub pomieszczenia biurowego. Ponadto dzięki funkcji Wi-Fi Direct każdy może z drukarką połączyć się samodzielnie i bezpośrednio. Dla wielu osób równie istotna jest jakość wydruku. W przypadku urządzenia wielofunkcyjnego XEROX WorkCentre 3025V_B szczegółowość wydrukowanych plików jest bardzo wysoka, czego zasługą jest rozdzielczość 1200x1200 dpi. Dzięki niej wydruki są szczegółowe i pełne detali. Nie bez znaczenia jest także to, że sterowniki XEROX WorkCentre należą do dopracowanych i bezawaryjnych.

Nawet mała firma może mieć duże potrzeby. Ultrakompaktowa drukarka Phaser 3020 i urządzenie wielofunkcyjne WorkCentre 3025 zostały stworzone z myślą o potrzebach pojedynczych użytkowników. Instalacja jest szybka, codzienna obsługa — prosta, a drukowanie — bardzo sprawne. Dodatkowo, model WorkCentre 3025, dzięki połączeniu funkcji drukowania, kopiowania, skanowania i faksu w jednym urządzeniu, pozwala zwiększyć produktywność biura bez ponoszenia dużych kosztów.

Bezpośredni dostęp z dowolnego miejsca.

 • Perfekcyjne wymiary. Kompaktowe urządzenia Phaser 3020 i WorkCentre 3025 sprawdzają się idealnie w niewielkich przestrzeniach.
 • To proste. Dzięki obsłudze łączności Wi-Fi w standardzie drukarkę lub urządzenie wielofunkcyjne można umieścić w dowolnym, najwygodniejszym miejscu.
 • Poza zasięgiem wzroku, ale pod kontrolą. Usługa Xerox CentreWare IS zapewnia stały wgląd w postęp zadań drukowania, możliwość sprawdzenia poziomu tonera oraz szybki dostęp do internetowej pomocy technicznej bezpośrednio z komputera.
 • Intuicyjny interfejs. Przyjazny panel sterowania urządzenia ułatwia wykonywanie codziennych zadań.
 • Bez dodatkowych części. Zarówno w drukarce, jak i w urządzeniu wielofunkcyjnym zastosowano pojedynczą kasetę typu „wszystko w jednym”, której wymiana nie nastręcza żadnych trudności, co upraszcza zarządzanie materiałami eksploatacyjnymi i minimalizuje czas poświęcany na wymiany.

Niezawodna wydajność.

 • Przodownicy pracy. Urządzenia Phaser 3020 i WorkCentre 3025 bez trudu radzą sobie z dużymi, wymagającymi zadaniami.
 • Mniej czekania. Drukowanie z prędkością 21 stron na minutę skraca oczekiwanie na wydruki, dzięki czemu można poświęcić więcej czasu klientom.
 • Duże możliwości. Przystępna cena. Wybór drukarki lub urządzenia wielofunkcyjnego z gniazdem USB, obsługą sieci Ethernet (WorkCentre 3025NI) i wbudowaną łącznością Wi-Fi niesie ze sobą bogaty zestaw standardowych funkcji i zadziwiający wachlarz możliwości.
 • Niewielki rozmiar. Maksymalna wydajność. Model WorkCentre 3025 — jedno z najbardziej kompaktowych urządzeń w tej klasie — poza oszczędnością miejsca pozwala obniżyć zużycie energii i koszty materiałów eksploatacyjnych dzięki połączeniu różnych funkcji biurowych.

Najnowocześniejsza technologia.

 • Wi-Fi Direct. Telefony komórkowe, tablety i laptopy mogą się teraz łączyć bezpośrednio z drukarką lub urządzeniem wielofunkcyjnym, nawet w przypadku braku sieci bezprzewodowej.
 • Imponujące wydruki. Tekst i grafika drukowane w rozdzielczości do 1200 x 1200 dpi w trybie ulepszonej jakości obrazu sprawiają, że ważne wydruki zyskują siłę przebicia.
 • Większa moc. Wydajny procesor 600 MHz i 128 MB pamięci pozwalają na szybką i efektywną realizację każdego wymagającego projektu. Bez zbędnego czekania.

Atuty WorkCentre 3025BI

 • Z ultrakompaktowym urządzeniem WorkCentre 3025 z obsługą sieci Wi-Fi można się łączyć z dowolnego miejsca w biurze.
 • Intuicyjny panel sterowania z ekranem LCD ułatwia nawigację po ustawieniach i funkcjach urządzenia.
 • Skanowanie dokumentów jest możliwe w trybie kolorowym lub skali szarości z maksymalną rozdzielczością 600 × 600 dpi do formatów PDF, JPEG i TIFF.
 • Funkcje kopiowania obejmują układanie, kopiowanie dokumentów tożsamości, kopiowanie N stron na arkusz, automatyczne usuwanie tła i tryb fotografii.
 • Urządzenie WorkCentre 3025* wyposażono w rozmaite funkcje zgodne ze standardami branżowymi, takie jak faksowanie z prędkością 33,6 kb/s z zastosowaniem kompresji MH/MR/MMR/JBIG.

Opinie o produkcie

Specyfikacja

Informacje podstawowe
Miejsce użytkowania dom / małe biuro
Format A4
Technologia druku laserowa
Wydajność tonera startowego - czerń [stron]: 700
Wydajność tonera standardowego - czerń [stron] 1500
Pamięć RAM maksimum [MB] 128
Pamięć RAM standard [MB] 128
Maksymalne miesięczne obciążenie [stron] 15000
Procesor [MHz] 600
Poziom hałasu [dB] 50
Specyfikacja druku
Rozdzielczość druku - czerń [dpi] 1200 x 1200
Szybkość druku - czerń [str/min] 20
Czas wydruku pierwszej strony - czerń [s] 8,5
Automatyczny druk dwustronny nie
Specyfikacja kopiowania
Kopiowanie dwustronne nie
Rozdzielczość kopiowania [dpi] 600 × 600
Prędkość kopiowania - czerń [str/min] 20
Specyfikacja skanera
Skanowanie w kolorze tak
Skanowanie dwustronne (DADF) nie
Skanowanie do e-mail nie
Skanowanie do plików w formatach PDF, JPEG i TIFF
Skanowanie do chmury nie
Obsługa nośników
Maksymalna gramatura papieru [g/m²] 163
Obsługiwana gramatura papieru [g/m²] 60 - 163
Automatyczny podajnik dokumentów (ADF) nie
Pojemność podajnika 150
Pojemność odbiornika 100
Podajnik na pojedyncze arkusze tak
Opcjonalny podajnik papieru nie
Obsługiwane formaty nośników A4, Letter, koperty
Obsługiwane rodzaje nośników: Papier zwykły, gruby, cienki, koperty, etykiety, karton, bawełna, papier kolorowy, z nadrukiem, makulaturowy, dokumentowy, archiwalny
Komunikacja
Ethernet (LAN) nie
Wireless (WiFi) tak
Rozwiązania komunikacyjne Wi-Fi b/g/n, High-Speed USB 2.0
NFC nie
Dysk twardy nie
Możliwość druku z urządzeń mobilnych tak
Języki i emulacja
Języki drukowania: GDI
Wymagania systemowe
Zgodność z systemami operacyjnymi Microsoft® Windows® 8 (32-/64-bitowy), 7 (32-/64-bitowy), Vista (32-/64-bitowy), XP (32-/64-bitowy), 2008 Server (32-/64-bitowy), 2003 Server (32-/64-bitowy), 2008R2 (64-bitowy); Mac OS® 10.5–10.9; Red Hat Enterprise Linux 5, 6; Fedora 11–19; openSUSE 11.
Warunki środowiskowe
Zakres temperatur podczas eksploatacji [ºC] 10 - 32
Dopuszczalna wilgotność względna podczas eksploatacji [%] 20 - 80
Parametry zasilania
Zasilanie Zasilanie: 110–127 VAC, 50/60 Hz, 5,0 A lub 220–240 VAC, 50/60 Hz 2,5 A
Zużycie energii drukowanie ciągłe: 313 watów; tryb gotowości (czuwanie): 37 watów; tryb oszczędzania energii (uśpienie): 2,3 wata
Gwarancja
Okres gwarancyjny [miesiące] 24
Miejsce naprawy Serwis producenta
Szczegóły obsługi i wsparcia Sprawdź na stronie producenta
Parametry fizyczne
Zawartość opakowania Kaseta z tonerem (wydajność 700 stron), skrócona instrukcja instalacji, Płyta CD ze sterownikiem i dokumentacją (Przewodnik użytkownika, Podręcznik administratora systemu), Przewód zasilający, Przewód USB
Wymiary urządzenia [szer. × gł. × wys.] 406 x 360 x 257 mm
Waga netto [kg] 7,5

Materiały eksploatacyjne

Tonery oryginalne

Tonery zamienniki

Loading...