Opinie o Nas
XEROX WorkCentre 6515DN / 6515V_DN

XEROX WorkCentre 6515DN / 6515V_DN

2 559,00 zł

Xerox

6515V_DN

laserowa

nie

tak

24 h

powyżej 30 szt.

Product Description


Tak się buduje firmę. Przedstawiamy drukarkę kolorową Xerox Phaser 6510 i kolorowe urządzenie wielofunkcyjne Xerox WorkCentre 6515 – gotowe do pracy zaraz po wyjęciu z pudełka. Fantastyczna jakość obrazu, nieskomplikowana łączność, wbudowane funkcje zapewniające wysoką produktywność i niezawodność, na której możesz polegać, za cenę, która nie przekracza budżetu.

Wyjątkowe możliwości w zakresie łączności

Nasze urządzenia są gotowe pracować zaraz po wyjęciu z pudełka. Wersje DNI są standardowo wyposażone w funkcje łączności Wi-Fi, co pozwala na swobodną mobilność i umożliwia umieszczenie urządzenia w dowolnie wybranym miejscu. Nasz nowy kreator instalacji połączenia Wi-Fi oraz funkcja WPS (Wi-Fi Protected Setup) sprawiają, że nawiązywanie połączeń jest bezpieczne i bardzo proste. A dzięki funkcji Wi-Fi Direct urządzenia mobilne można łączyć bezpośrednio (i bezpiecznie).

 • Gotowe do parowania. Teraz można łatwo drukować z telefonów komórkowych, tabletów i innych urządzeń z opcją parowania dotykowego w technologii NFC (Near Field Communication) Tap-to-Pair1 — tej samej, która jest stosowana w aplikacji Apple Pay i innych ułatwiających życie aplikacjach dla urządzeń przenośnych.
 • Coraz więcej możliwości pracy mobilnej. Dzięki obsłudze funkcji Apple AirPrint, Google Cloud Print, dodatkowi usługi druku Xerox dla systemu Android oraz technologii Mopria można drukować wiadomości e-mail, zdjęcia i ważne dokumenty z wielu różnych urządzeń przenośnych — od razu i bez konieczności wykonywania skomplikowanych czynności konfiguracyjnych.

Niesamowita jakość obrazu

Każda firma, niezależnie od profilu, doceni nasze najnowsze innowacje w dziedzinie jakości druku kolorowego.

 • Unowocześniony toner. Oba modele (Phaser 6510 i WorkCentre 6515) wykorzystują nasz nowy toner Xerox EA, który został zaprojektowany w celu zapewnienia lepszego odwzorowania punktów i zmniejszenia ilości odpadów toneru. A ponieważ topi się on w niższej temperaturze, pozwala także na oszczędność energii.
 • Zadziwiająca rozdzielczość. Mniejsze drobiny toneru umożliwiają uzyskanie drobniejszych szczegółów, a natywna rozdzielczość 1200 x 2400 dpi nadaje wydrukom precyzyjny i wyrafinowany wygląd, dzięki czemu przyciągają uwagę.
 • Wierne kolory. Symulacje kolorów jednolitych zgodnych z paletą barw PANTONE Colour i technologia korekcji kolorów firmy Xerox zapewnia rezultat zgodny z oczekiwaniami.

Wydajna obsługa

Dzięki wysokiej wydajności urządzenia sprawnie realizują codzienne zadania, co pozwala firmie na rozwój i przetrwanie.

 • Wielofunkcyjna produktywność. Niewielkie kolorowe urządzenie wielofunkcyjne WorkCentre 6515 pozwala oszczędzić energię i zmniejszyć koszty materiałów eksploatacyjnych, ponieważ łączy funkcje kopiarki, drukarki, skanera kolorowego i faksu w jednym urządzeniu o przystępnej cenie.
 • Fantastyczna wydajność. Dzięki miesięcznej wydajności 50 000 stron i prędkości druku do 28 str./min oba urządzenia świetnie spełniają potrzeby rosnących firm.
 • Dłuższe drukowanie. Opcjonalna druga taca papieru pozwala na załadowanie 550 dodatkowych arkuszy, dzięki czemu można dłużej drukować bez przerw.
 • Oszczędność czasu. Urządzenie WorkCentre 6515 równocześnie skanuje obie strony dokumentów dwustronnych z prędkością do 37 obrazów na minutę.
 • Sprawne skanowanie. Dzięki funkcji podglądu skanowania można zobaczyć zeskanowany plik przed wysyłką, usunąć niepotrzebne strony, sprawdzić dokładność i oszczędzić cenny czas – a to znacząco zwiększa produktywność.

Oszczędzająca czas administracja

Czas to pieniądz, a te urządzenia są tworzone w celu uproszczenia i zautomatyzowania czasochłonnych zadań, które często obniżają zyski.

 • Obsługa przez panel dotykowy. Nasz najnowszy panel sterowania z kolorowym ekranem dotykowym oferuje aplikacje i jest obsługiwany jak tablet, za pomocą gestów i dotyku wieloma palcami. Można go dostosować odpowiednio do przepływu pracy, a dzięki znanym ze smartfonów ruchom i gestom nawigacja jest intuicyjna.
 • Jednostka połączona z chmurą. Wystarczy kilka prostych kroków, aby drukarka wielofunkcyjna była gotowa do skanowania lub drukowania bezpośrednio z chmury². Urządzenia obsługują skanowanie do poczty e-mail, protokół FTP, sieci, a także bardziej prozaiczne – takie jak wbudowane gniazda USB na panelu przednim i tylnym.
 • Łatwe zarządzanie. Zaprojektowany od nowa wbudowany serwer sieci Web jest łatwy w użyciu i responsywny, dlatego można łatwo zarządzać drukarką lub drukarką wielofunkcyjną, będąc przy biurku lub w drodze.
 • Bezpieczeństwo. Trzymaj wrażliwe dokumenty z dala od niepowołanych odbiorców dzięki najnowocześniejszym funkcjom zabezpieczeń, takim jak IPsec, SNMPv3, filtrowanie IP i drukowanie zabezpieczone.

Product Review


Specyfikacja


Informacje podstawowe
Miejsce użytkowania firma
Format A4
Technologia druku laserowa
Wydajność tonera startowego - kolor [stron] 1000
Wydajność tonera startowego - czerń [stron]: 1500
Wydajność tonera standardowego - kolor [stron] 4300
Wydajność tonera standardowego - czerń [stron] 5500
Pamięć RAM maksimum [MB] 2048
Pamięć RAM standard [MB] 2048
Maksymalne miesięczne obciążenie [stron] 50000
Procesor [MHz] 1050
Poziom hałasu [dB] 52
Faks tak
Specyfikacja druku
Rozdzielczość druku - czerń [dpi] 2400 x 1200
Rozdzielczość druku - kolor [dpi] 2400 x 1200
Szybkość druku - czerń [str/min] 28
Szybkość druku - kolor [str/min] 28
Czas wydruku pierwszej strony - czerń [s] 12
Czas wydruku pierwszej strony - kolor [s] 12
Automatyczny druk dwustronny tak
Specyfikacja kopiowania
Kopiowanie dwustronne tak
Rozdzielczość kopiowania [dpi] 600 × 600
Specyfikacja skanera
Skanowanie w kolorze tak
Skanowanie dwustronne (DADF) tak
Skanowanie do e-mail tak
Kodowanie koloru [bit] 24
Skanowanie do plików w formatach PDF, JPEG i TIFF, PDF przeszukiwalny
Skanowanie do chmury tak
Specyfikacja faksu
Szybkie wybieranie dla faksu, maksymalna liczba numerów 200
Szybkość modemu [kbps] 33,6
Obsługa nośników
Maksymalna gramatura papieru [g/m²] 220
Automatyczny podajnik dokumentów (ADF) tak
Pojemność podajnika 300
Pojemność odbiornika 150
Podajnik na pojedyncze arkusze tak
Opcjonalny podajnik papieru tak
Pojemność podajnika (ADF) 50
Obsługiwane rodzaje nośników: Papier dokumentowy, papier zwykły, karton, papier niestandardowy, koperty, karton błyszczący, dziurkowany, etykiety, papier firmowy, karton lekki, karton lekki błyszczący, z nadrukiem, makulaturowy
Komunikacja
Ethernet (LAN) tak
Wireless (WiFi) nie
Rozwiązania komunikacyjne Łącze Ethernet 10/100/1000Base-T, port USB 3.0
NFC nie
Dysk twardy nie
Możliwość druku z urządzeń mobilnych tak
Języki i emulacja
Języki drukowania: PCL® 5e, 6, PDF
Emulacja Adobe® PostScript® 3™
Wymagania systemowe
Zgodność z systemami operacyjnymi Windows®, 7, 8, 10, Server 2000, Server 2003, Server 2008, Server 2008 R2 Server 2012, Mac OS® w wersji 10.5 lub nowszej, Citrix, Redhat® Enterprise, Linux®, IBM® AIX® 5, HP-UX® 11iv2, Oracle® Solaris 9, 10, Fedora Core 12-15, SUSE®, Xerox® Global Print Driver®, Xerox® Mobile Express Driver®
Warunki środowiskowe
Zakres temperatur podczas eksploatacji [ºC] 5 - 32
Dopuszczalna wilgotność względna podczas eksploatacji [%] 15 - 85
Parametry zasilania
Zasilanie 220-240 V AC, 50 Hz
Zużycie energii Drukowanie: 370 W, Gotowość: 52 W, Uśpienie: 1,2 W; ENERGY STAR®
Gwarancja
Okres gwarancyjny [miesiące] 24
Miejsce naprawy Miejsce instalacji
Szczegóły obsługi i wsparcia Sprawdź na stronie producenta
Parametry fizyczne
Wymiary urządzenia [szer. × gł. × wys.] 420 x 499 x 347 mm
Waga netto [kg] 23,8
drukmistrz.pl Reviews with ekomi-pl.com

Drukmistrz.pl    |    ul. Bazarowa 1 w Krakowie    |    NIP: 6792985143, REGON: 120758899    |    Godziny otwarcia: pon. - pt. 9:00 - 17:00