Opinie o Nas

Drukarki

Drukarki

Drukarki Jest 12 produktów.

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

W naszym sklepie drukmistrz.pl znajdziesz drukarki do domu oraz do firmy w wielu wariantach, różniących się sposobem wydruku, rodzajami obsługiwanych nośników i formatem, dodatkowymi funkcjami oraz przeznaczeniem. Poszczególne drukarki oferowane na tej podstronie zostały przez nas wyselekcjonowane i charakteryzują się korzystną ceną zakupu w stosunku do ich wydajności. Koniecznie przejrzyj dostępne modele i złóż zamówienie już dziś!

Drukarki laserowe i atramentowe wysokiej klasy

Drukarką nazywamy urządzenie, które służy do przenoszenia tekstów i obrazów na różne nośniki, takie jak papier lub folia. Urządzenia drukujące są bardzo często spotykane zarówno w prywatnych domach, jak i małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach, gdzie służą do drukowania dokumentów, zestawień transakcji lub faktur, w domu z kolei do wydruku zdjęć lub zadań domowych czy dokumentów urzędowych. Największą popularnością w użytku domowym cieszą się tanie drukarki sieciowe, na których można drukować bezprzewodowo, czyli bez bezpośredniego połączenia z internetem, co ma wiele zalet w stosunku do drukowania przewodowego. Największą jest z pewnością możliwość wydruku z urządzenia mobilnego. Drukarki przenośne są kompaktowe i zajmują niewiele miejsca, dlatego można je z powodzeniem włożyć do torby na wyjazd do klienta i wydrukować w jego obecności istotne dokumenty lub katalogi.

Największym dylematem każdego klienta jest z pewnością podjęcie decyzji na temat technologii druku. W naszym sklepie znajdziesz drukarki laserowe i atramentowe. Oba warianty mają swoje wady i zalety, warto jednak poznać je wszystkie. Modele laserowe są wydajne i charakteryzują się niskimi kosztami eksploatacji, jednak cena ich zakupu jest z reguły znacznie wyższa niż modeli atramentowych. Zaletą tych drugich jest z kolei niski koszt inwestycji, a także znacznie więcej zamienników materiałów eksploatacyjnych dostępnych na rynku. Są jednak mniej wydajne i najlepiej sprawdzą się w użytku domowym. 

Funkcjonalność tanich i zaawansowanych drukarek

Drukarki do domu i do firmy mogą być bardzo zaawansowane technicznie. Wśród wielu propozycji dostępnych na naszej stronie znajdziesz modele z modułem Wi-Fi, gniazdem Ethernet (LAN), z funkcją faksu oraz kopiowania dwustronnego czy też automatycznego druku obustronnego. Większość modeli została wyposażona także w funkcję oszczędzania energii poprzez system automatycznego przechodzenia w tryb stand-by, a także opcję AirPrint czy też moduł zbliżeniowy NFC. Różne rodzaje drukarek dostępnych w naszym sklepie sprawią, że znajdziesz wśród wielu z nich odpowiedni wariant. Koniecznie sprawdź jaka drukarka będzie najlepsza właśnie dla Ciebie lub Twojej firmy i złóż zamówienie już dziś! Gwarantujemy szybką dostawę i pomoc na każdym etapie zamówienia. Chętnie przybliżymy drukarki godne polecenia telefonicznie i mailowo, dlatego zadzwoń do nas lub napisz w celu zapoznania się ze szczegółami.

Drukmistrz.pl    |    ul. Bazarowa 1 w Krakowie    |    NIP: 6792985143, REGON: 120758899    |    Godziny otwarcia: pon. - pt. 9:00 - 17:00