Filtruj

Aktywne filtry:

Zamienniki tuszy

Wyświetlono produktów: 24 / 608

Zamienniki tuszy

Zamienniki tuszy dostępne w naszym sklepie charakteryzują się znakomitą jakością wykonania i doskonałym dopasowaniem do wybranego modelu drukarki, a ich trwałość oraz nasycenie kolorów jest praktycznie takie same, jak w tuszu w pełni oryginalnym. Właśnie z tego względu tusze zamienniki są doskonałym wyborem dla przedsiębiorców i do domów prywatnych, w których ceni się między innymi najkorzystniejszy koszt wydruku. Wszystkie zamienniki tuszy do drukarek dostępne w sklepie drukmistrz.pl mają sprawdzone pochodzenie i zostały przez nas osobiście wyselekcjonowane. Są również godne zaufania i zakupu, dlatego zapraszamy do złożenia zamówienia już dziś!

Dlaczego zamienniki tuszy to dobry wybór?

Zamienniki tuszu mają wiele zalet w stosunku do modeli oryginalnych. Atrakcyjny koszt zakupu zamienników do drukarek znacznie obniża także koszt wydruku pojedynczej strony, co ma przełożenie np. na wydatki ponoszone na prowadzenie własnej działalności gospodarczej. Cena zakupu nie ma wpływu na jakość wykonania. Tusze zamienniki są tak samo dopasowane do konkretnego modelu urządzenia drukującego, jak warianty oryginalne, dzięki czemu ich instalacja jest prosta i nie wymaga żadnych modyfikacji lub aktualizacji sterowników i programów. Ma to szczególnie duże znaczenie dla osób, które chcą przejść do drukowania od razu po wymianie tego elementu eksploatacyjnego.  

Poznaj z bliska zamienniki tuszu do drukarek

Stare i oferowane do niedawna zamienniki tuszy do drukarek miały słabe opinie ze względu na ich nieprecyzyjne wykonanie, przez co był niemały problem z ich włożeniem do slotu lub wyciągnięciem po zużyciu. Co więcej, wiele produktów najniższej klasy mogło doprowadzić do awarii drukarki, spowodowanej np. jej nieprawidłowym smarowaniem i zasychaniem tuszu na jej podzespołach. Teraz jest zupełnie inaczej i zamienniki tuszu w praktyce niczym się nie różnią od modeli oryginalnych. Dzieje się tak dlatego, że ich producenci wykorzystują takie same lub podobne linie produkcyjne i same tusze jak producenci wybranej drukarki. Użytkując tusz w postaci zamiennika otrzymujesz w efekcie wydruk takiej samej lub bardzo podobnej jakości, który będzie charakteryzował się identyczną trwałością na mechaniczne uszkodzenia i na wilgotność.

Dlaczego warto kupować tusze zamienniki w sklepie drukmistrz.pl?

Tusze zamienniki dostępne w naszym sklepie drukmistrz.pl mają sprawdzone pochodzenie i zostały wykonane na najlepszych dostępnych komponentach, a ich jakość zapewnia długi czas użytkowania bez obaw o wystąpienie awarii. Należy jednak bezwzględnie dopilnować kwestii zgodności wybranego tuszu z naszym urządzeniem. Kompatybilność możesz sprawdzić samodzielnie – z reguły tego typu informacja znajduje się w instrukcji użytkowania dołączonej do druku lub na naszej stronie. Możemy również udzielić odpowiedzi na to pytanie telefonicznie lub mailowo. Zachęcamy do zakupu zamienników tuszy do drukarek w sklepie drukmistrz.pl!

Czy można użyć zamiennych tuszy do drukarek?

Współczesne zamienniki są wykonane z dbałością o wszystkie parametry techniczne i jakościowe, dlatego dobrze sprawdzają się w różnych modelach popularnych drukarek HP, Canon, OKI czy Brother. Dostępne w sklepie drukmistrz.pl zamienniki tuszy to produkty sprawdzonych firm, które dbają o maksymalną kompatybilność wkładów z urządzeniami drukującymi i bezpieczeństwo ich użytkowania. Gwarantują też najlepsze składniki, trwałość i nasycenie kolorów porównywalne z tuszami oryginalnymi.

Jakiej firmy zamienniki tuszy wybrać?

Wśród wiodących producentów zamienników tuszy jest polska marka Black Point oferująca wkłady kompatybilne między innymi z drukarkami Epson, Canon, Lexmark czy HP. Na zamienniki oferuje dożywotnią gwarancję, stawiając tym samym na jakość i zdobywając zaufanie klientów. W asortymencie Black Point są standardowe tusze w kolorze czarnym, cyan, magenta i yellow, jak oraz w wersji przeznaczonej do wydruku zdjęć.

Jakie zamienniki tuszy do HP wybrać?

Zamienniki tuszy do drukarek HP od firmy Black Point to produkty z dożywotnią gwarancją. Kartridże są kompatybilne z drukarkami i dostępne w różnych wersjach pojemności i koloru. Niska cena zapewnia oszczędności podczas eksploatacji urządzeń drukujących atramentowych. Jednocześnie zamienniki zachowują niemal identyczne walory, jak oryginalne, znacznie droższe tusze.

Loading...